eReport.sk
Jiří Lábus, foto: profimedia

Herec Jiří Lábus otvorene o svojich zdravotných neduhoch: Polovica národa sú blbci!

Svoje zdravotné choroby prezradil preto, aby varoval pred podľa neho nebezpečným popieraním ochorení covid-19.

„Mám sedemdesiatjeden rokov. Mám trochu zvýšený cukor a vyšší tlak,” zverejnil. A práve kombinácia týchto faktov sa pre neho stala dôvodom nechať sa zaočkovať proti vírusu covid-19. Dokončená vakcinácia bola dokonca hercovou podmienkou, aby sa zúčastnil natáčania svojho ďalšieho filmu.

„Už pred prvým filmom, pred Vianočným príbehom, som povedal, že ak nebudem naočkovaný, tak to vôbec nebudem točiť. Pretože tam sa zídete s mnohými ľuďmi,” zveril herec úplne neskrývane svoje obavy. Na začiatku jesene, keď množstvo odborníkov varuje, že čoskoro môžeme opäť čeliť ďalšej vlne pandémie, má Jiří Lábus pre antivaxerov drsný odkaz.

Snáď pochopia!

„Jeden sociológ mal v novinách rozhovor, v ktorom povedal, že sedemdesiat percent národa sú blbci. A tu to máte. Tak teraz si vyberte. To ale platí na celom svete, nielen u nás. Nie je to česká špecialita,” odkázal herec na slová odborníka z odboru, ktorý skúma život a správanie jednotlivcov i spoločností.

„Takáto situácia sa podľa mňa vôbec spochybňovať nedá. Vieme, čo to urobilo v celom svete. Myslím, že tí ľudia sami pochopia,” povedal pre český blesk.cz. Na nedostatok práce si Jiří Lábus na rozdiel od niektorých svojich kolegov z branže naozaj nemohol sťažovať. Počas pandémie nakrútil štyri filmy, daboval a nahrával aj audioknihy.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport