eReport.sk
Heger popiera Ficove slová
Na redakčnej kombosnímke Eduard Heger a šéf Smeru Robert Fico, foto:tasr

Heger popiera Ficove slová: Nikdy som nezasahoval do vyšetrovania polície a prokuratúry!


Heger popiera Ficove slová. Dočasne poverený premiér Eduard Heger žiadnym spôsobom z pozície predsedu vlády nikdy nezasahoval, nezasahuje a ani nebude zasahovať do vyšetrovania polície a prokuratúry. Vyhlásil to v reakcii na nedeľňajšiu tlačovú konferenciu strany Smer-SD.

Heger popiera Ficove slová

Mám dôveru v orgány spravodlivosti a mám čisté svedomie,“ povedal Heger. Doplnil, že nikdy nebude svojimi vyjadreniami zasahovať do práce nezávislých orgánov činných v trestnom konaní a ich vyšetrovania. Podľa vlastných slov nemá dôvod niečo skrývať a nemusí mať strach pred spravodlivosťou, „na rozdiel od účastníkov tlačovej besedy Smeru-SD“.

„ Nikdy som nezasahoval do vyšetrovania polície a prokuratúry“

V tejto súvislosti poznamenal, že ide len o ďalšie klamstvá, ktoré pravidelne šíri Fico a jeho spoluobvinení straníci. „Len zbabelo schováva strach o vlastnú slobodu za údajný a najmä ním vymyslený politický hon na opozíciu,“ doplnil Heger.

Heger hovoril o dôkazoch

Poukázal, že existujú „mnohé dôkazy“, že práve za vlád Fica bola polícia, prokuratúra a súdy zneužívané. „O prepojení mafie na najvyššie poschodia svedčí mnoho ľudí priamo z okolia Roberta Fica,“ priblížil.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Hamran je Matovičov blázon
  2. Špičková nemocnica si zaslúži lepšie vedenie
  3. Na Hegera sa to sype
  4. Cieľ zlikvidovať opozíciu potvrdený?

Cieľ zlikvidovať opozíciu potvrdený?

Cieľ zlikvidovať opozíciu potvrdený? Dočasne poverený premiér Eduard Heger klame, ak tvrdí, že nevedel o manipuláciách trestných konaní a úlohe zničiť Smer-SD. Na tlačovej konferencii to uviedol predseda strany Robert Fico, ktorý sa odvoláva na nahrávky potvrdzujúce stretnutie Hegera so šéfom operatívcov Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) Jánom Kaľavským.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Heger popiera Ficove slová: Nikdy som nezasahoval do vyšetrovania polície a prokuratúry!

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: