eReport.sk
Zdevastované Slovensko?
Igor Matovič a Eduard Heger. Foto: tasr

Čo sa to deje? Heger sa postavil svojmu šéfovi Matovičovi! Na Facebooku


Heger má jasnú víziu. Tú mu tak trošku, začína kaziť jeho stranícky šéf. Inak sa nedá jeho najnovšie vyjadrenie na sociálnej sieti, chápať. Matovič má po nakoniec úspešnej demisii z postu ministra financií, kopec voľného času. ten, ako inak, trávi na Facebooku. Kde ako správny kresťan a človek pevných morálnych hodnôt a zásad, šíri celé dni „síru a oheň.“

Mohlo by vás zaujímať

  1. Predlžovanie agónie Slovákom nepomôže
  2. Robert Fico, šéf strany Smer-SD počas novoročného prejavu.
  3. Eduard Heger počas novoročného prejavu, ktorý zverejnil na Silvestra.
  4. Nie je korupcia ako korupcia?

Od Silvestra, už Igor Matovič, stihol na svojom facebookovom profile uraziť takmer všetkých. Najprv kopal do SaSky a „dezolátov, ktorí sa nechceli očkovať“ potom do novinárov. Najnovšie razí, zrejme už v rámci predvolebnej kampane, nenávistné statusy voči LGBTI ľuďom. Medzitým taktiež skritizoval Čaputovú za to, že neocenila Jána Budaja a Milana Kňažka.

Heger má jasnú víziu

Jeho stranícky podriadený Eduard Heger, slovenský odvolaný premiér, si to všimol rovnako ako iní. Šokujúce je, že kým doteraz Igora Matoviča zastával, kadiaľ chodil, zrejme nastala akási zmena.

„Budúcnosť Slovenska je spájanie, nie rozdeľovanie. Štvavé kampane proti policajtom, prokurátorom, sudcom, novinárom, liberálom či konzervatívcom, LGBTI+, Rómom, aktivistom či mimovládnym organizáciám je hľadaním nepriateľa tam, kde nie je. Vedie to len k ďalšiemu rozdeľovaniu občanov. Ako človek vyznávajúci hodnoty ľudskej dôstojnosti, slobody a demokracie nechcem, aby sa na Slovensku rozrastala politika nenávisti a rozvratu,“ napísal.

Všetko pre občanov, ktorí to nechcú

Eduard Heger, odkedy bola jeho vláda riadne odvolaná v parlamente, dookola opakuje naratív, že len on vie, čo Slovensko potrebuje. A, že jeho vláda pri moci musí zostať. Stoj, čo stoj. Vraj pre blaho a dobro občanov.

Podľa najnovšieho prieskumu agentúry Median, si pritom šesťdesiatpäť obyvateľov Slovenska myslí, že súčasná situácia by sa mala vyriešiť predčasnými voľbami. Päťdesiatšesť percent respondentov, ktorí volajú po predčasných voľbách, v prieskume deklarovalo, že by sa mali konať už v prvom kvartáli roka 2023. „Ďalších 36 percent volá po termíne v druhom kvartáli roka 2023. Len šesť percent je za letný termín a len jedno percento za neskorší termín,“ uviedla agentúra.

Dočasne poverený premiér, ktorý by mal mať zo zákona už len obmedzené právomoci, sa mal zrejme svojmu šéfovi postaviť oveľa skôr. Najlepšie pred tým, ako jeho vláda padla. Príležitostí bolo za uplynulé dva roky, neúrekom. To by ale asi žiadalo väčšiu odvahu, ako na Facebooku. A rovnako by mal pochopiť, že za to, že ľudia toho už majú „plné zuby,“ môže spolu s Matovičom, oveľa viac, ako „mafián Fico.“

Zdroj: Fb E.Heger

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Čo sa to deje? Heger sa postavil svojmu šéfovi Matovičovi! Na Facebooku

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne