eReport.sk
Alžbeta II, Foto: tasr

Kráľovná Alžbeta II. je už na tom oveľa lepšie: Teší sa na Vianoce s rodinou, ale čo Harry?

Podľa zdrojov z Buckinghamského paláca sa Alžbeta II. (95) cíti už oveľa lepšie. Vianočné sviatky tak môže osláviť s rodinou v jej milovanom Sandringhame.

Kráľovná Alžbeta II. informovala svoju rodinu, že sa už cíti oveľa lepšie a vraj sa už veľmi teší na spoločnú oslavu Vianoc na zámku Sandringham. V posledných dňoch panovali obavy o jej zdravie, pretože zrušila niekoľko oficiálnych vystúpení. Potom jej lekári odporučili pokoj na lôžku v pohodlí domova.

Viac sa dozviete:

  1. Britský princ Andrew
  2. Kráľovná Alžbeta II.
  3. Britský princ Andrew

Teraz je ale všetko v poriadku. To potvrdil aj britský premiér Boris Johnson, ktorý sa s ňou stretol pred niekoľkými dňami vo Windsore. Kráľovná vraj plánuje 17. decembra cestu na svoje panstvo v Norfolku. Nepôjde vlakom, ale vrtuľníkom.

Medzi pozvanými hosťami nechýba Charles, Camilla, William, Kate a ich tri deti. Pozvánku dostal aj princ Edward, Anne, Andrew, princezné Beatrice a Eugenie s rodinami. Princ Harry asi nepríde. Pôjde o prvé vianočné sviatky, ktoré kráľovná strávi bez svojho manžela princa Philipa. Zároveň sa však konečne stretne s celou svojou rodinou. Kvôli pandémií sa totiž stretávali len minimálne.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kráľovná Alžbeta II. je už na tom oveľa lepšie: Teší sa na Vianoce s rodinou, ale čo Harry?

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php