eReport.sk
Štefan Harabin. Zdroj: screenshot video FB / Stefan Harabin

Harabin volá Slovákov voliť: Musia zvíťaziť záujmy Slovenska a nie záujmy amerického alebo bruselského diktátu

Slovensko spozná meno svojho nového prezidenta v sobotu 6. apríla. Dovtedy sa ešte obaja finalisti, Peter Pellegrini aj Ivan Korčok, budú pokúšať dostať na svoju stranu čo najviac ľudí. Hoci prieskumy pred prvým kolom favorizovali šéfa Hlasu-SD Pellegriniho, víťazom sa napokon stal „ľudový a nezávislý“ kandidát Korčok. Kto ale napokon skončí v Prezidentskom paláci? O tom rozhodnú voliči a rozhodovať bude každý hlas.  

Víťazom musí byť Slovensko!

K volebným urnám vyzýva ísť aj neúspešný prezidentský kandidát Štefan Harabin, ktorý skončil v prvom kole na tretej priečke, aj preto hlasy jeho priaznivcov budú zrejme vo finále rozhodujúce. Dnes poskytol pre Slovensko, Slovákov, Slovenky a médiá svoje vyjadrenie, pričom ďakuje nielen všetkým občanom, ktorí prišli voliť, ale najmä tým, ktorí mu dali svoj hlas.

Verím, že aj vďaka všetkým hlasom národných a vlasteneckých voličov zvíťazí záujem Slovenska a jeho ľudí a nie záujmy amerického alebo bruselského diktátu a šorošovských mimovládok.

Štefan Harabin, exminister spravodlivosti a bývalý predseda Najvyššieho súdu

„Moji voliči sú inteligentní, nepodceňujte ich, moji voliči vedia čo majú robiť a vedia koho majú voliť,“ povedal po prvom kole Štefan Harabin, podľa ktorého je tu veľmi silná objednávka na národného prezidenta, ktorý zachová Slovenskej republike suverenitu štátu, nevtiahne Slovensko do vojny, bude dodržiavať ústavu, zákony a medzinárodné zmluvy, bude presadzovať mierové riešenia konfliktu na Ukrajine a nikdy nepošle našich vojakov do vojny.

Mohlo by vás zaujímať:

„Sú to moje princípy, ktoré sa dajú porovnať s tým ku ktorým častiam programu sa prihlásil pán Pellegrini,“ vysvetľuje Harabin, ktorý je vo svojich názoroch konzistentný a nemení ich. „Rodina, Spravodlivosť a mier musia vždy zvíťaziť,“ prízvukuje Štefan Harabin, ktorý ešte dodáva: „Začala informačná vojna, neverte hoaxom, ktorých je plný internet. Verím, že aj vďaka všetkým hlasom národných a vlasteneckých voličov zvíťazí záujem Slovenska a jeho ľudí a nie záujmy amerického alebo bruselského diktátu a šorošovských mimovládok. Víťazom musí byť Slovensko!“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Harabin volá Slovákov voliť: Musia zvíťaziť záujmy Slovenska a nie záujmy amerického alebo bruselského diktátu

Odoberať
Upozorniť na
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie