eReport.sk
Štefan Harabin. Foto: tasr

Harabin na súde: Odskúšajú si to na mne a zajtra si to odskúšajú na vás! Obhajujem tu vás všetkých

Štefan Harabin mal byť v pondelok súdený na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku za hanobenie rasy a národa. Nič také sa však nestalo, pojednávanie nebolo ani otvorené. Sudca Ján Buvala vyhlásil, že musí nanovo posúdiť, či obžaloba spĺňa všetky náležitosti. Š. Harabin podal sťažnosť na Najvyšší súd. Rovno na mieste poskytol vyjadrenie médiám.

Odskúšajú si to na mne…

Na takzvanom „špeciáli“ dnes Štefan Harabin využil prítomnosť médií a povedal k veci svoje. Vo videu, ktoré vzniklo priamo pred pojednávacou miestnosťou, hovorí o skupinke ľudí pri moci, na čele s Danielom Lipšicom, ktorí postavili nevinného pred súd.

Štefan Harabin na ŠTS v Pezinku. Zdroj videa: FB stránka Blog investigatívnej žurnalistiky, Pôvodný zdroj: Zem a vek

„Odskúšajú si to na mne a zajtra si to odskúšajú na vás,“ varuje bývalý minister spravodlivosti. „Budú to realizovať na vás, na nevinných ľuďoch. Takže keď som tu ja dnes, ja neobhajujem seba, ja obhajujem vás všetkých, ústavnosť a zákon,“ hovorí Harabin a upozorňuje, že týmto spôsobom sa môže ktokoľvek na Slovensku stať obeťou svojvôle moci.

Štefan Harabin upozornil aj na prípad, ktorý pojednával sudca Cisarik, kde nariadil domovú prehliadku a ako svedkov uviedol Slobodníka a Makóa z úplne iného spisu. „Zajtra vám vtrhnú do bytu,“ upozornil bývalý predseda Najvyššieho súdu.

Nakoniec adresoval odkaz médiám: „sa spamätajte aj vy, komu slúžite keď nenapíšete pravdu.“  


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Harabin na súde: Odskúšajú si to na mne a zajtra si to odskúšajú na vás! Obhajujem tu vás všetkých

Odoberať
Upozorniť na
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre