eReport.sk
Je to len náhoda?
Prezident Policajného zboru (PZ) SR Štefan Hamran. Foto: tasr

Hamranova polícia vidí chybu v občanoch: Za nedôveru voči NATO môže propaganda a dezinformácie!

Hamranova polícia vidí chybu v občanoch! Ani vlády Igora Matoviča (OĽANO), Eduarda Hegera (Demokrati), či Ľudovíta Ódora, ani politika NATO. Za nedôveru voči Severoatlantickej aliancii vraj môžu Slováci, ktorí veria propagande a dezinformáciám. Tie sú vraj v našej krajine servírované viac, ako v iných krajinách. Faktom je, že Slováci majú najnižšiu dôveru v NATO spomedzi krajín V4. Faktom však je zároveň to, a na to už polícia neupozorňuje, že Slovensko malo v tomto volebnom období najnedôveryhodnejšie vlády v samostatnej histórii.

Poliakov sa nám snažia dávať za vzor

„54% Slovákov si myslí, že členstvo v NATO nám zabezpečuje garanciu, že nebudeme napadnutí inou, agresívnejšou krajinou. Je to druhé najnižšie číslo v rámci skúmaných krajín. Na druhej strane rebríčka je 79% Poliakov,“ upozorňuje Polícia na svojej stránke „Hoaxy a podvody – Polícia SR“.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Konečne niekto?
  2. Saska hádže vinu na Hegera
  3. Čaputová šokuje

Tú mimochodom spravuje Dávid Púchovský, ktorý bol v delegácii na návšteve NATO, kde pravicovo-liberálni úradníci a mimovládky žiadali vojenskú alianciu o nápravu voličských preferencií Slovákov.

Opätovne spolitizovaná polícia

„Slovenská republika dosiahla v prieskume verejnej mienky najhoršie výsledky spomedzi všetkých zúčastnených krajín. Ako uvádza publikácia, v žiadnom zo susedných štátov nepôsobia v takej intenzite exponované osoby šíriace nielen propagandu, ale dezinformácie, manipulácie, neistotu a chaos,“ dodala polícia. Jej nekritický pohľad smerom k vládam OĽANO a prezidentky SR Zuzany Čaputovej môže byť výsledkom toho, že vláda OĽANO po svojom nástupe spolitizovala voľbu prezidenta policajného zboru a dosadila na jeho čelo svojho nominanta Štefana Hamrana.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hamranova polícia vidí chybu v občanoch: Za nedôveru voči NATO môže propaganda a dezinformácie!

Odoberať
Upozorniť na
16 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php