eReport.sk
Paľo Habera

Habera naložil Milanovej v priamom prenose: Nie sme až tak na hovno, ako si myslí pani ministerka!

Uf, tak toto muselo bolieť. Spevák Paľo Habera si rozhodne v poslednom diele česko-slovenskej šou Superstar nebral servítku. Nezhodil však súťažiaceho, ale rovno ministerku kultúry Natáliu Milanovú. Čo ho tak naštartovalo?

Stačila na to pieseň Láska od Marcela Palondera, ktorú zaspieval súťažiaci Adam Pavlovčin. Počas vystúpenia si Habera uvedomil niečo dôležité a rozhodol sa o to podeliť v priamom prenose. „My hudobníci sme mali teraz na Slovensku potýčku s ministerstvom kultúry, lebo chceli v podstate dosiahnuť, aby sa hralo menej slovenskej hudby na Slovensku. Čo je taká kravina,“ spustil spevák, ktorý sám naspieval niekoľko hitov.

Tento raz sa terčom Haberovej kritiky stala ministerka Natália Milanová. – Foto: tasr

„Ja by som pani ministerku veľmi pozdravoval v tejto chvíli, po tejto pesničke, lebo táto pesnička a mnoho ďalších je dôkazom, že nie sme až tak na hovno ako si myslí pani ministerka a ľudia okolo nej,“ dodal Habera.

Čítajte viac:

Pôvodne sa mali v návrhu zákona upravovať kvóty na množstvo hranej slovenskej hudby. Potom však zasiahol expremiér Igor Matovič a dohovoril ministerke kultúry. „Hoci sa osobne stotožňujem s odborným stanoviskom ministerstva kultúry, v tomto konkrétnom bode sme dospeli k politickému rozhodnutiu ponechať aktuálny stav kvót na slovenskú hudbu a v tomto zmysle ministerstvo aj upraví návrh zákona,“ uviedla neskôr v októbri Milanová.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Habera naložil Milanovej v priamom prenose: Nie sme až tak na hovno, ako si myslí pani ministerka!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti