eReport.sk
Pavol Habera s manželkou, foto:fb/d.p.

Habera bez hviezdnych manierov: Lopata do ruky, sopeľ pod nosom a pome

Pavol Habera je jednou z najväčších hviezd nášho šoubiznisu. Napriek tomu sa nehrá na namyslenú celebritu a keď je potrebné niečo urobiť, tak sa nehanbí ani vziať lopatu do ruky.

Veľká snehová nádielka prekvapila mnohých Slovákov. I keď sa im veľmi nechcelo, museli sa pustiť do čistenia chodníkov a dvorov. Táto povinnosť neminula ani Paľa Haberu. Napriek tomu, že je na pódiách veľkou hviezdou, doma si nepotrpí na žiadne maniere. Preto nenechával túto prácu na nikoho iného a pustil sa do nej on sám.

„Imidž-neimidž, lopata do ruky, sopeľ pod nosom a pome. Hviezda ako hovado,“ napísal vtipne na Instagram ku fotografii, na ktorej oblečený v teplákoch veselo odhadzuje sneh. Kus práce mal už za sebou, ale ešte ho čakala poriadna fuška. Paľo je však známy svojou vášňou pre šport, kondícia mu preto nechýba a istotne si s tým hravo poradil.

Mnohých pochvál sa dočkal aj od svojich fanúšikov. Viacerí sa zhodli na tom, že ešte len po tomto príspevku sa z neho stala skutočná hviezda, pretože bez akýchkoľvek výhovoriek sa chopil aj takejto fyzicky náročnej práce.

Viac sa dozviete:

Už zajtra večer zasadne Habera do porotcovskej stoličky talentovej súťaže Superstar. Na súťažiacich finalistov čaká druhý priamy prenos a náš spevák opäť nebude chýbať pri hodnotení ich výkonov. V tejto šou je už od jej začiatku, napriek tomu ho to ešte stále baví, pretože prostredníctvom nej spoznáva veľa nových mladých talentov.

Paľo Habera pri odhadzovaní snehu, Foto: Instagram/Paľo Habera

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Habera bez hviezdnych manierov: Lopata do ruky, sopeľ pod nosom a pome

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti