eReport.sk
Pavol Habera, foto: profimedia

Haberove ťažké roky. Zisky mu klesli o státisíce!

Pavol Habera sa nepochybne radí medzi najlepšie zarábajúcich hudobníkov v našej krajine. Ale aj u neho už nastali trampoty so zárobkami. Polepší si účinkovaním v speváckej súťaži SuperStar?

Spevák už niekoľko rokov sedí na porotcovskej stoličke v obľúbenej šou SuperStar. Nakoľko je jeho meno v hudobnom svete veľmi silné a celé nakrúcanie je náročné, slovenská hviezda si za svoje pôsobenie pred televíznymi kamerami pýta sumu, z ktorej bežným smrteľníkom padá sánka. Po jeho boku stojí modelka Daniela Peštová, s ktorou si užíva manželský život v susednom Česku.

Umelec býva v obrovskej vile v Prahe a dokonca vlastní luxusnú nehnuteľnosť na Floride. Biznis Haberovi kvitol, zrejme aj preto, že lámač ženských sŕdc si necháva za svoju prácu v televízii poriadne zaplatiť. Porotcovanie v súťaži je dozaista poriadna finančná injekcia, otázne je, či mu jeho firma bude opäť šliapať ako predchádzajúce roky. Kedysi totiž Habera dokázal mať za rok tržbu vyše milióna eur. Pred piatimi rokmi ešte prelomili hranicu osemstotisíc eur. Minulý rok sa prepadli. Neatakujú ani hranicu dvestotisíc eur.

Stará partia

Markíza pripravuje ďalšiu sériu úspešnej súťaže SuperStar, kde samozrejme nebude chýbať líder kapely Team. Zloženie poroty sa nezmenilo a verdikty nad mladými talentami budú vynášať tie isté tváre ako minulý rok. Porota ostane aj tento rok nezmenená: Pavol Habera, Marián Čekovský, Leoš Mareš, Patricie Pagáčová a Monika Bagárová. „SuperStar otvára dvere speváckym talentom na Slovensku aj v Česku, vďaka tejto šou sa uplatňujú v hudobnom priemysle a to je skvelé. Je mi cťou byť opäť v porote SuperStar. Teším sa aj na svojich kolegov, na maminku Moniku a Patríciu, aj na Leoša a Pala,” hovorí Marián Čekovský.

Matador poroty Pavol Habera sa pri nakrúcaní nikdy nenudí: „V roku 2005, keď sme začínali robiť prvú slovenskú SuperStar, som ani náhodou nepredpokladal, ako úspešný tento projekt bude, a už vôbec som nepomyslel na to, že v roku 2021 budem stále sedieť v porote. A musím povedať, že som sa nikdy nenudil. Teším sa znovu na štáb, na ďalších porotcov a hlavne na spevákov,” povedal pre Markízu Habera. „Mám neskutočnú radosť z nakrúcania novej série, pretože po roku, ktorý bol zo spoločenských a pre mňa aj osobných dôvodov o izolácii, sa zase vraciam k ľuďom a k svojej profesii. Teším sa na celý tím a som veľmi zvedavá na nové talenty,” dodala Monika Bagárová.

Foto: profimedia instagram

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport