eReport.sk
Eva Vejmělková, foto: profimedia

Eva Vejmělková po rokoch prehovorila: Bola neverná s Haberom?

Skončila s ním na hotelovej izbe? Eva Vejmělková (52) po rokoch prelomila mlčanie a prezradila, či mala románik s Paľom Haberom (59).

Keď sa nakrúcala Fontána pre Zuzanu 2, tak sa na pľace stretli Eva Vejmělková a Pavol Habera. Obaja boli vtedy zadaní. Eva žila vo vzťahu s režisérom Dušanom Rapošom a Paľo bol ženatý. Milostné scény im však prekvapivo nič nerobili. Zdroj zo štábu uviedol, že to medzi nimi tak iskrilo, že sa bozkávali oveľa dlhšie než bolo pre nich nutné.

Viac sa dozviete:

Zdroj zo štábu opísal aj situáciu, kedy si vraj mali obaja užívať na hotelovej izbe. Pristihnúť ich mal práve Evin partner Dušan Rapoš. Toto tvrdenie však Vejmělková po rokoch odmieta. Eva nezabudla ako veľmi zle znášali túto klebetu jej dcéry.

„Bolo to ťažké. Keď moje dcéry išli do školy, spolužiaci sa im posmievali, že ich mama spí s Haberom. O ma dosť naštvalo. Sú to nezmysly a je ťažké ich potom uviesť na správnu mieru,“ hnevá sa aj po rokoch herečka. Deti má už našťastie veľké a má spokojné manželstvo s režisérom Rapošom. Habera je šťastný po boku krásnej topmodelky Daniely Peštovej.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Eva Vejmělková po rokoch prehovorila: Bola neverná s Haberom?

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti