eReport.sk
Dominika Gottová, foto: profimedia

Gottová zostala vo Fínsku sama: Manžel jej odkázal, že sa už nevráti!

Manželstvo Dominky Gottovej (48) a Tima Tolkkiho (55) je v troskách. Dcére Karla Gotta už nič nebráni, aby sa vrátila do Česka.

Keď Dominike Gottovej oznámil v lete jej manžel, že zostane pracovne v Mexiku až do Vianoc a na sviatky sa vráti do Fínska, dostala mdloby. Začala plánovať cestu do rodnej krajiny – za posledné roky už po tretíkrát. Už v polovici októbra mala prísť Dominika do Česka kvôli pracovným pohovorom. Návštevu však odložila. Verila totiž, že sa jej manžel Timo spamätá a predsa len príde!

Viac sa dozviete:

„Telefonoval mi, že získal ďalšie kšefty aj v období Vianoc a to nielen v Mexiku, ale aj v Los Angeles. Prajem mu to, ale ja sama to nedávam. Finančne a ani po psychickej stránke,“ povedala Gottová.

„Potrebujem ho mať vedľa seba. Musím z Fínska preč, lebo som sa tam vrátila iba kvôli nemu. Sama vo Fínsku tú dlhú zimu nedám,“ dodala s tým, že netuší kedy sa jej manžel domov vráti. „Musím si ale najprv v Prahe dohodnúť prácu, inak tam budem trpieť ako vo Fínsku. V Prahe však mám aspoň kamarátov,“ povedala smutne.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Gottová zostala vo Fínsku sama: Manžel jej odkázal, že sa už nevráti!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport