eReport.sk
Dominika Gottová, foto: profimedia

Dominika Gottová to vo Fínsku balí. Našla si tam síce milenca, ale je bez práce. Vracia sa do Čiech!

Už nechce byť závislá od svojho manžela Tima, ktorý jej aj tak pomocnú ruku nepodáva. Po niekoľkých mesiacoch v Helsinkách, kam odišla za lepším životom, sa opäť vracia sklamaná domov.

Dcéra Karla Gotta si život v Helsinkách po boku svojho manžela Tima Tolkkiho maľovala v ružových farbách. Realita je však od jej predstáv diametrálne odlišná. Fínsky hudobník trávi väčšinu času tisíce kilometrov ďaleko od domu, v Mexiku. Hoci svojej žene sľuboval finančnú pomoc, nakoniec mu musela Gottová ešte prispievať z podpory, ktorú poberá. Blondínka sa tak opäť ocitla v zúfalej situácii. Nemá prácu, otáča každú korunu a ani nový milenec ju najskôr vo Fínsku neudrží.

Našla si vo Fínsku milenca. Opustí ho?

Dominika Gottová sa nedávno priznala, že v Helsinkách udržuje vzťah so svojím staronovým milencom: „Spoznala som ho v reštaurácii Kabuki, kde som pracovala. On tam chodil jesť. Dal mi telefónne číslo s tým, nech mu zavolám a že niekam zájdeme. Ja som mu povedala, že to nejde, že som vydatá. Pri jeho štvrtej návšteve v reštaurácii ma prehovoril,” píše dcéra známeho speváka vo svojej spomienkovej knihe. Teraz je pre Gottovou Talian Cristian v cudzej krajine jedinou oporou. „Nečakala som, že sa vďaka tomu vzťah medzi nami obnoví. Som rada, že ho mám, inak by som to tu nezvládala,” zverila sa webu ahaonline.cz.


Aj keď je vzťah s talianskym gentlemanom pre Dominiku Gottovou útechou v ťažkých časoch, napriek tomu už za pár dní priletí do Prahy a vyzerá to, že sa chce na rodnej hrudi opäť usadiť.
„Priletím na začiatku októbra a zistím si všetky možnosti, hlavne kvôli práci. Nehovorím, že sa vraciam, ale ak sa tu nestane niečo nečakané, nič iné mi neostáva,” prezradila.
Pravdou je, že vďaka slávnemu otcovi má Gottová v Čechách oveľa väčšiu šancu zohnať prácu. V minulosti pracovala ako barmanka a predavačka v lahôdkach.

Foto: profimedia

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dominika Gottová to vo Fínsku balí. Našla si tam síce milenca, ale je bez práce. Vracia sa do Čiech!

Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport