tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Dominika Gottová, foto: profimedia

Smoliarka Dominika Gottová: S Českom nadobro skončila!

Dominika Gottová (48) má smolu! Život vo Fínsku si predstavovala úplne inak. Realita je skôr smutná. Najhoršie na tom je, že do Čiech sa tak skoro nevráti.

Náladu jej mala zdvihnúť posledná cesta do Česka v tomto roku. U Dominiky ako už býva zvykom však nastali komplikácie. Fínsko jej malo zaistiť pokoj, ktorý doma kvôli slávnemu otcovi nemala.

Viac sa dozviete:

Nemalé problémy jej spôsobuje aj manžel Timo Tolkki. Ten išiel do USA zarábať peniaze, no jeho cesta sa pre ponuky predĺžila. Dominika ostala na všetko sama, a preto chcela ísť do rodnej krajiny, kde má matku a kamarátky.

Dominika Gottová má zase problémy!

Najnovšie však najstaršia dcéra Karla Gotta spieva na manžela samé ódy. Dokonca mal byť teraz jej muž s ňou, hoci Facebook naznačuje, že vo Fínsku nebol už pekne dlho. Dominika mala koncom roka pricestovať do Česka. Letenku jej mal uhradiť jej taliansky kamarát Gabriel. Jej bývalý milenec však ochorel na covid a dokonca je v nemocnici. Dominika Gottová si teda uvedomuje, že po príchode do rodnej krajiny musí byť v karanténe, lebo ešte nemá uzatvorené očkovanie. Domov sa teda už tento rok nedostane.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Smoliarka Dominika Gottová: S Českom nadobro skončila!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku