tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Pavel Macko na fotografii z mája 2017. V tom čase bol zástupcom náčelníka Generálneho štábu Ozbrojených síl SR.
Pavel Macko na fotografii z mája 2017. V tom čase bol zástupcom náčelníka Generálneho štábu Ozborojených síl SR. Foto: tasr

Generál Macko má čitateľov eReportu za fašistov: Málokedy čítajú okrem titulku aj obsah

Generálporučík Ing. Pavel Macko CSc., MSc. je slovenský generál, ktorý bol najvyššie postaveným Slovákom v štruktúrach NATO, zverejnil v utorok otvorený list a verejnú výzvu s názvom „Nie násiliu v uliciach a extrémistickému teroru!“. Týka sa generálneho prokurátora Maroša Žilinku, kandidáta na primátora Bratislavy Martina Jakubca a do tretice, no nie v poslednom rade, aj našej redakcie a majiteľa portálu eReport Fedora Flašíka. V médiách často citovaný generál obvinil eReport z toho, že „zverejnil diskreditačný článok, v ktorom priamo v titulku zverejnil hrubú lož.“ Flašík obvinenia Pavla Macka vznesené voči nášmu redakčnému tímu a označovanie čitateľov portálu za fašistov či extrémistov, však dôrazne odmietol.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Minister zahraničných vecí Maďarskej republiky Péter Szijjártó
  2. Šéf ODS Pavel Macko
  3. Šéf ODS Pavel Macko
  4. Vlajka NATO - ilustračné foto
  5. Ruský prezident Vladimir Putin.
  6. Na kombosnímke zľava Maroš Žilinka a Marián Leško.

„Flašíkov eReport dňa 16. 9. 2022 zverejnil diskreditačný článok, v ktorom priamo v titulku zverejnil hrubú lož, že posielam na Sibír Slovákov, ktorí podporujú Putinove Rusko. Táto hrubá lož vyvolala vlnu nenávisti u hlavnej cieľovej skupiny eReportu, teda u fašistov, extrémistov, voličov Republiky, Smeru a Hlasu a antisystémovo zmýšľajúcich ľudí. Nikdy som nikoho na Sibír neposlal! V eReporte si to bezcharakterne vymysleli,“ uvádza vo svojom otvorenom liste Pavel Macko s tým, že „hoci priamo v texte článku eReportu správne citovali moje vyjadrenie k téme, to ani pri najväčšej fantázii neumožňovalo zverejniť takýto klamný titulok. Ich cieľová skupina len málokedy číta okrem titulku aj obsah.

V našej reakcii ponúkame generálporučíkovi Ing. Pavlovi Mackovi CSc., MSc.  štedrý priestor a výzvu, ktorú šíri na sociálnych sieťach aj na svojich blogovacích kanáloch, vám prinášame v plnom znení bez redakčných úprav. Dovolíme si z tohoto priestoru na našom spravodajskom webe „ukradnúť“ iba minimum – a to na naozaj krátku reakciu majiteľa eReportu.

Reakcia Fedora Flašíka

Majiteľ eReportu Fedor Flašík obvinenia generála Pavla Macka vznesené voči nášmu redakčnému tímu dôrazne odmietol. Rovnako sa rázne ohradzuje voči tomu, aby našich čitateľov označoval za fašistov či extrémistov. „Snahou celej redakcie je informovať objektívne a vyvážene!,“ podčiarkol Flašík a v reakcii na adresu Macka ešte dodal: „Zároveň mu chcem poďakovať, že číta eReport a prajem mu pri čítaní veľa hodnotných zážitkov na dlhé chladne a temne večery.“ Celú reakciu Flašíka nájdete TU.

Sme však za to, že bude zrejme najlepšie, ak si vážený čitateľ utvorí názor na Mackov otvorený listu a výzvu sám. A to bez ohľadu na vyhlásenie majiteľa tohto portálu.

Plné znenie listu slovenského generála, ktorý je aj mimoparlamentným opozičným politikom, nájdete na ďalšej strane ⬇️⬇️⬇️


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Generál Macko má čitateľov eReportu za fašistov: Málokedy čítajú okrem titulku aj obsah

Odoberať
Upozorniť na
20 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku