eReport.sk
hromadný pád na Tour de France
hromadný pád, foto:gettyimages

Francúzska polícia uspela: Chytila ženu, ktorá spôsobila hromadný pád na TOUR!

Žena, ktorá si znepriatelila celú cyklistickú verejnosť hneď v prvej etape slávnych pretekov Tour de France, bola dolapená. Zatiaľ nie je jasná, či sa udala sama, alebo pomohla výzva verejnosti o informácie vedúce k dolapeniu. Teraz ju nezostáva než čakať na svoj trest. Informuje portál Blesk.cz.

Informácie o dolapení priniesla francúzska rozhlasová stanica RTL. Žena bola zadržaná v stredu ráno a teraz je vo väzbe v meste Landerneau v Bretónsku. Tam práve etapa, ktorú hromadný pád veľmi ovplyvnil, končila

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Víťaz prvej etapy Tour de France Julian Alaphilippe
  2. radosť hráčov Talianska,
  3. Holandský cyklista Mathieu van der Poel odstúpil z pretekov

.

Policajné vyšetrovanie sa rozbehlo ihneď po incidente v sobotňajšej etape. Keď chcela žena pozdraviť svojich prarodičov kartónovým transparentom, tak zmietla prechádzajúceho Tonyho Martina. Jeho pád potom poslal k zemi cca ďalších 50 jazdcov a následkom bolo 21 zranení.

Jednalo sa o jeden z najhorších hromadných pádov v histórii, preto vedenie závodu neváhalo a okamžite začalo pátrať po vinníkovi. Pôvodné podozrenie mierilo k Nemecku, pretože na ceduli boli slová “Opi” a “Omi”, ktorá sa v nemčine používajú pre dedka a babičku. Napokon však išlo o francúzsku občianku.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne v športe

Futbal, hokej

Politika

Správy

Celebrity

Šport