eReport.sk
očkovanie, vakcinácia, deti, covid, školáci
Ilustračná snímka. Foto: shutterstock.com

FOTO Inzerát ponúka doučovanie antivaxerom: Fanúšikovia Blahu a Kotlebu majú hodiny dejepisu zadarmo!

Toto vás dostane! Pred úradom vlády sa objavil vtipný inzerát, ktorý ponúka doučovanie základoškolského učiva. Na tom by nebolo nič zvláštne, no doslova oslovuje antivaxerov a ľudí, ktorí nemajú k očkovaniu práve najvrúcnejší vzťah.

Na bratislvskom Námestí slobody alebo medzi domácimi známom aj ako “Gottko” na stĺpe osvetlenia nájdu okoloidúci kuriózny oznam. Priamo pred budovou úradu vlády totiž svieti zvláštny inzerát. „Ponúkame doučovanie učiva prvého a druhého stupňa ZŠ,” začína inzerát nevinne. No ihneď je tam doplnené, že doučovanie je určené “pre antivaxerov”.

Zvláštny inzerát nájdete v galérii

Foto: eReport

Viac zaujímavých článkov tu

„U nás môžete dobrať malú násobilku, vybrané slová a základy biológie, pomocou animovaných rozprávok Bol raz jeden život,” stojí v inzeráte. Autori zvláštnej ponuky išli ešte ďalej a dokonca sľubujú, že „fanúšikovia Ľuboša Blahu a Mariana Kotlebu majú u nás doučovanie dejepisu úplne zadarmo.” Bez poriadnej dávky nadsázky sa nezaobišla ani časť s kontaktnými údajmi: „Kontaktujte nás cez 5G mikročip: BilGejc666.” Čo hovoríte na zvláštny inzerát?

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Aktuálne

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti