eReport.sk
Dominika Navara Cibulková, foto:tasr

FOTO a VIDEO Cibulkovej očistec: Po prešľape s očkovaním šichta v nemocnici!

Po medializovanom škandále bývalej slovenskej tenistky Dominiky Cibulkovej o predčasnom zaočkovaní seba a jej manžela sa na ňu vzniesla vlna kritiky od celého Slovenska. Rozhodla sa tak výzvu Ministerstva zdravotníctva prijať a postavila sa do prvej línii.

Cibulková sa počas minulých týždňov nechcene zviditeľnila po tom ako ju aj jej manžela prednoste zaočkovali proti nákaze COVID-19 v jednej z bratislavských nemocníc. Predbehla tak zdravotníkov, lekárov či pracovníkov v kritickej infraštruktúre štátu. Po prevalení jej “omylu” sa vzniesla na bývalú tenistku obrovská vlna kritika nie len od bežných občanov.

Z tenistky zdravotníčka

Za svoje pochybenie sa už mnohokrát ospravedlnila. Na svojom instagramovom profile zdieľala sériu príspevkov v ktorých žiadala o odpustenie. Ako odčinenie sa rozhodla prijať ponuku Ministerstva zdravotníctva a pomáhať tak pri testovaní v prvej línii na mobilnom odberovom mieste v Národnom ústave detských chorôb (NÚDCH).

Cibulková sa rozhodla pomôcť v MOV v Národnom ústave detských chorôb

Foto: tasr

Cibulková bude minimálne do popoludnia zabezpečovať administratívnu úlohu a zapisovať osobné údaje do formulárov. „Ja som sa s tým očkovaním trochu ponáhľala, a tak by som chcela povedať ľuďom, že je to dôležité. Je to jediná šanca naspäť do nášho normálneho života“, povedala pre média. Služba by jej mala trvať od siedmej do dvanástej hodiny.

Manžel ostal doma

Okrem Cibulkovej sa nechal zaočkovať i jej manžel. Ten sa však “pomáhať nehrnul” a ostal doma. „Michal je vždy rád, keď môže pomôcť. Zostal však doma s našim synom, o ktorého sa stará. Myslím, že ja som bola tá hlavná medializovaná osoba, kvôli ktorej sa to celé spustilo, takže som zodpovedná,” hovorí tenistka.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Tenis

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity

Šport