eReport.sk
Ficov odkazuje vláde
Robert Fico. Foto: fb/robertficosk

Fico zavrel ústa dezinformátorom: Smer nepodpíše PVV, ktoré by obsahovalo vystúpenie z EÚ a NATO!

Strana Smer-SD nebude vo vláde, ktorej program by obsahoval vystúpenie Slovenska z Európskej únie (EÚ) a NATO. Predseda Smeru-SD Robert Fico to uviedol v nedeľnej diskusnej relácii TA3 V politike.

Fico zavrel ústa dezinformátorom

Ak by nám do programového vyhlásenia vlády (PVV) niekto chcel napísať, že poďme vystúpiť z EÚ, tak to dovidenia, to nebude fungovať. Ja dnes nebudem nikoho vylučovať zo spolupráce, ale máme jasnú zahraničnopolitickú orientáciu a jasné piliere, na ktorých staviame našu politiku,“ povedal Fico.

Sulík o povolebnej spolupráci

Líder SaS Richard Sulík súhlasí s tým, že spolupráca po parlamentných voľbách bude závisieť aj od vládneho programu a výsledku volieb. „Strany majú popísane kadečo,“ skonštatoval. Povolebnú spoluprácu so Smerom však vylúčil.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Saska hádže vinu na Hegera
  2. Čaputová šokuje
  3. veľké fiasko a Hegerova hanba
  4. Heger popiera Ficove slová

Smer sa zameria na zdražovanie a životnú úroveň

Do volieb sa treba podľa Sulíka riadne pripraviť. Chce sa zamerať najmä na zdravotníctvo, školstvo a energetiku. Avizoval, že od utorka začnú predstavovať program. Smer-SD sa chce v predvolebnej kampani sústrediť okrem iného na témy zdražovania a udržania životnej úrovne. „Chceme predovšetkým upokojiť spoločnosť,“ doplnil Fico. Kandidátnu listinu plánuje predstaviť asi 20. júna.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Fico zavrel ústa dezinformátorom: Smer nepodpíše PVV, ktoré by obsahovalo vystúpenie z EÚ a NATO!

Odoberať
Upozorniť na
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php