eReport.sk
Heger popiera Ficove slová
Na redakčnej kombosnímke Eduard Heger a šéf Smeru Robert Fico, foto:tasr

Heger mediálnu kritiku nezniesol, ide do protiútoku: Fico je hrozba pre Slovensko. BODKA!

Heger mediálnu kritiku nezniesol! Evidentne to už nevydržal! Bývalý predseda vlády Eduard Heger (Demokrati) bol dnes počas diskusnej relácii televízie TA3 V politike enormne kritizovaný zo strany šéfa opozičnej strany Smer-SD Roberta Fica. Okrem neho, však Hegerovi adresoval vlnu kritiky i jeho bývalý koaličný partner a blízky spolupracovník zo strany SASka Richard Sulík.

Heger mediálnu kritiku nezniesol

Sulík v relácii povedal, že nedostavanie štátnej nemocnice na bratislavských Rázsochách je veľkým fiaskom a hanbou práve bývalého premiéra. Hegerovi sa táto kritika z televízie evidentne veľmi zle počúvala, a tak, sa rozhodol ísť do protiútoku! Cez sociálnu sieť obvinil Roberta Fica. „Fico je hrozba pre Slovensko. Bodka!

Zdroj: fb/eduardheger

Fico: Čaputová je spoluzodpovedná za stav krajiny

Ide o reakciu na slová opozičného lídra na adresu prezidentky Zuzany Čaputovej. Fico kriticky poukazoval na to, že za vládne zlyhania, a za to, že kvôli ním prídeme o milióny eur z eurofonodv je do veľkej miery zodpovedná i samotná Čaputová, ktorá umožnila vládnuť Hegerovi a spol ešte niekoľko mesiacov po tom, čo bola ich vláde vyslovená nedôvera poslancami Národnej rady.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Pellegrini ostro kritizuje Ódora
  2. veľké fiasko a Hegerova hanba

Šéf Smeru poukázal na neschopnosť vedenia dôležitého rezortu investícii Veronikou Remišovou, ktorá nemá na to potrebné vzdelanie. S ním súhlasil i Richard Sulík. Ten Remišovú „zhodil“ v priamom prenose: „Je pravda, že Veronika Remišová znalosťami v problematike neprekvitala.“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Heger mediálnu kritiku nezniesol, ide do protiútoku: Fico je hrozba pre Slovensko. BODKA!

Odoberať
Upozorniť na
13 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php