eReport.sk
Fico so škandalóznym odhalením
Predstavitelia strany Smer a SNS, foto:yt/eReport

VIDEO Fico so škandalóznym odhalením! Hegerovi úradníci žiadajú od NATO zásah na Slovensku

Fico so škandalóznym odhalením! Predsedníctvo opozičnej strany Smer-SD dnes predložilo písomné dôkazy o údajnom koordinovanom postupe vlády SR a mimovládnych organizácií. Spoločná delegácia sa mala vydať do Bruselu s cieľom informovať svojich „spojencov“ o situácii na Slovensku. Jeden z členov delegácie Daniel Milo (Ministerstvo vnútra SR) sa pri tejto príležitosti na pôde NATO vyjadril, že pokiaľ voľby na Slovensku vyhrajú Robert Fico (Smer-SD) a Peter Pellegrini (Hlas-SD), naša krajina vystúpi z NATO. Ide o šírenie ďalších neoverených tvrdení bez udania patričného zdroja. Obidve sociálno-demokratické strany totižto takýto budúci postup odmietajú. Podľa Fica bolo cieľom pravicovo-liberálnej delegácie v Bruseli diskreditovať slovenskú opozíciu v očiach EÚ a NATO. Tlačovej besedy sa zúčastnila aj nová akvizícia SNS Tomáš Taraba.

Fico priblížil, že 18. a 19. apríla tohto roku išla do Bruselu na návštevu skupina 21 ľudí zo Slovenska. Táto skupina ľudí podľa zverejneného dokumentu pozostávala z predstaviteľov úradu vlády, ministerstva vnútra, zahraničných vecí, obrany, školstva, kultúry, SIS, bezpečnostného úradu, z polície, z rôznych vzdelávacích inštitútov, no aj mimovládnych organizácií, ako napríklad Konšpirátori, Gerulata, Globsec a agentúra AFP.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Už by aj stačilo!
  2. Predseda Smeru o Orbánovi
  3. Elitný expremiér o elitných chlapcoch
  4. Aj tú ti platia Slováci!

Chcú po NATO pošliapanie demokracie?

„Týchto 21 ľudí došlo na pôdu Európskej únie a na pôdu NATO s neuveriteľnými požiadavkami na adresu týchto inštitúcií. Bez akéhokoľvek zaváhania účastníci tohto výletu označovali slovenskú opozíciu za hybridnú hrozbu. Bez akéhokoľvek zaváhania účastníci tohto výjazdu oznamovali predstaviteľom Európskej únie a NATO, že ak opozícia vyhrá voľby, Slovensko vystúpi zo Severoatlantickej aliancie. Čo je však horšie, oni priamo žiadali štruktúry Európskej komisie a štruktúry NATO, aby zasiahli na Slovensku, lebo podľa nich je vývoj na Slovensku nepriaznivý v neprospech rozpadnutej vládnej koalície, predovšetkým v neprospech ľudí, ako je pani Čaputová. Priamo žiadali intervenciu komisie orgánov Európskej únie a orgánov NATO na území Slovenskej republiky,“ priblížil R. Fico.

Zdroj: yt/eReport

Predstaviteľ ministerstva vnútra pán Milo sa dokonca mal priamo dotknúť otázok volieb a konštatoval, že NATO musí situácia na Slovensku čo najskôr riešiť. Vysoký predstaviteľ policajného zboru Dávid Púchovský, ktorého bežný občania poznajú ako administrátora stránky „Hoaxy a podvody – Polícia SR“, ďalej požiadal predstaviteľov NATO, aby na Slovensko poslali špeciálny tím, ktorý sa bude zaoberať opozíciou, nakoľko tá bola na úvod označená za najpodstatnejšiu hybridnú hrozbu. Púchovský nie je žiadnym nepopísaným papierom. Okrem jeho politických aktivít cez policajné stránky, ktoré by mali byť na politike nezávislé, je známy taktiež svojim bývalým pôsobením v Novom čase.

Foto: fb/smersd

Aktivita bude prešetrená na pôde parlamentu

Fico potvrdil, že nakoľko Smer má predsedu výboru, pokiaľ ide o kontrolu činnosti SIS a tiež predsedov niektorých iných kontrolných výborov NR SR. Strana požiada, aby tieto výbory urobili spoločné zasadnutie a aby na tieto zasadnutia boli predvolaní všetci účastníci tejto protiopozičnej misie do Bruselu. Ďalej požiada o písomné záznamy z tejto cesty. Smer taktiež podá na Generálnu prokuratúru SR oznámenie, nech zváži, či týmto konaním nebolo spáchaných niekoľko vážnych trestných činov proti SR. Nakoľko ide o ohrozovanie ústavného demokratického systému.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Fico so škandalóznym odhalením! Hegerovi úradníci žiadajú od NATO zásah na Slovensku

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php