eReport.sk
Igor Bukovský Foto: tasr

Exminister sa opäť pustil do Bukovského: Si hlupák a netvor! Zaslúžiš si pár výchovných

Nedá si povedať. Len včera exminister školstva Juraj Draxler vyposmechoval známeho lekára Igora Bukovského a dnes sa do neho naváža opäť. Bývalému vládnemu funkcionárovi sa nepáčilo, čo odborník na výživu šíri po internete.

Spor sa strhol kvôli Bukovského videu, na ktorom tvrdí, že podľa štúdie viac ako 80 % tehotných žien v prvom trimestri stratili svoje dieťa po očkovaní. „Zo 127 žien v prvom trimestri, ktoré boli očkované, 104 žien prišlo o svoje budúce dieťa. To je 82 %,“ tvrdí lekár vo svojom videu, ktoré sa začalo rýchlosťou blesku šíriť po internete. Podľa exministra Draxlera si však Bukovský zle prečítal článok. „Jednoducho Bukovský nie je schopný kompetentne si prečítať inak pomerne jednoduchý text so zopár tabuľkami,“ naložil mu.

Okamžite sa však zhŕkli obhajcovia Bukovského. To vyštengrovalo Draxlera ešte viac. „Tak to poviem ešte raz a po lopate: každý, kto len tak začne šíriť, že takmer každá žena zaočkovaná proti covidu v prvom trimestri potratí, je okrem toho, že je hlupák, aj netvor,“ rozčuľoval sa bývalý vrcholový politik, ktorý si nevie predstaviť, čo musia teraz prežívať ženy, ktoré sa nechali zaočkovať a až potom zistili, že sú tehotné. „Milý „pán doktor” by si zaslúžil pár výchovných a tí, čo jeho hlúposti šírite, tiež,“ odkázal Draxler.

Draxler sa už nezdržal a na Bukovského poriadne vypenil. – Foto: tasr

Veľmi si ale zrejme týmito slovami nepomohol, lebo množstvo ľudí sa kvôli nim na neho nahnevalo. „Ste taký istý odborník-tajtrlík, čo si len volebné preferencie naháňa,“ obul sa do neho jeden z nich. „Aspoň sa ukázalo, na ktorej strane barikády stojí tento pán Draxler,“ dodal veľavýznamne ďalší. „Pán Draxler, dnes nezaočkovaný človek nemá vôbec žiadne zastanie. Takže po kritike jedného z mála zástancov neočkovania nebuďte prekvapený, keď sa kritika zosype na vás. Ľuďom už je ťažko zo všetkého,“ vysvetlil exministrovi fanúšik.

Viac o lekárovi Igorovi Bukovskom nájdete tu:

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport