tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Majiteľ spoločnosti Dráčik Dušan Víglaský(vľavo). Zdroj: Plus7Dní

Dráčik reaguje na mediálny lynč: Médiá klamú, články budem písať aj naďalej!

Majiteľ hračkárskej siete Dráčik Dušan Víglaský reaguje na obvinenia a útoky, ktoré sa v posledných dňoch na jeho adresu šíria zo strany médií, politikov, či iných firiem. Tvrdí, že médiá klamú, čo sa snaží preukázať v krátkom stanovisku, uverejnenom na oficiálnych stránkach firmy. Dráčik je obviňovaný z útokov na LGBTI komunitu, zo spochybňovania ochorenia covid-19, alebo zo šírenia proruskej propagandy. Víglaský však tvrdí, že obvinenia nie sú podložené dôkazmi. Jeho stanovisko sme sa rozhodli priniesť v plnom znení.

Denník SME a iné médiá klamú

„Dráčik má viac ako 100 dodávateľov a iba jeden poslal alibistickú odpoveď, že ruší reklamu na webe, ktorá ani nikdy neexistovala a tou firmou je Lego. Obchodní partneri ma kontaktovali iba z dôvodu podpory.“

Čiže tvrdenie, že poškodzujem partnerov a rušia so mnou zmluvy, je čistá lož s číslom 1. Principiálne som sa Lega opýtal, ktoré slovo alebo vyjadrenie je v rozpore s ich hodnotami, ktorým by som niekoho urážal.

Konkrétnu odpoveď som nedostal iba alibistické vyjadrenie, že monitorujú situáciu. Super monitorujte, ale to čo ste poslali do médií poškodzuje mňa. Firma Albi uviedla, podľa Sme, že Dráčik nie je tolerantný a rovnoprávny. Milé Albi, pošlite mi prosím v čom konkrétne. Ja to vaše vyjadrenie uverejním.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Americký prezident Joe Biden.
  2. Ilustračná fotografia zo zhromaždenia Ide nám o život na Námestí SNP v Bratislave vo štvrtok 27. októbra 2022. Konalo sa po dvojnásobnej vražde na Zámockej.
  3. testovanie
  4. covid, koronavírus, testovanie
  5. Policajti po streľbe na Zámockej ulici v Bratislave 12. októbra 2022.

Lož číslo 2.Obvinenie, že Legenda o dúhovom náčelníkovi uráža homosexuálov.

Lož číslo 3. Nepriama podpora invázie. Prečítajte si pozorne všetky články a zistíte, že podporujem všemožne mier.

Lož číslo 4. Šírenie Ruskej propagandy, dezinformácií a nenávisti. Vážení, neuviedli ste ani jeden príklad.

Lož číslo 5. Spochybňovanie Covid 19. Ja nespochybňujem Covid ako chorobu ani jej obete. Spochybňujem vznik, spôsob šírenia, opatrenia ktoré šíreniu napomáhali a spôsoby prevencie a liečenia.

Tu uvediem len jedno klamstvo z tisíc. Očkovanie je sloboda. Firma Pfizer sama priznala, že vakcíny neboli testované na zabránenie prenosu vírusu. Zato však vytvárajú hromadu vedľajších účinkov, ktoré boli utajované.

Ako napríklad zápal srdcového svalu, trombóza, mozgová mŕtvica, poškodenie imunity alebo tvorba samotného covid 19!!! Je toho kvantum. Kto chce, ten to nájde v odtajnených dokumentoch klinických testov samotného Pfizeru.

Tieto informácie sa postupne odkrývajú a už ich dokonca prezentujú aj mainstreamové médiá v iných štátoch, napríklad redakcia Bild v Nemecku, kde doslovne uviedli, že boli páchané zločiny proti ľudskosti. Iba u nás je akosi ticho. Respektíve, sa dôležité veci prekrývajú inými témami.

V jednom ste ale mali pravdu. Články píšem ja, Dušan Víglaský a budem ich písať naďalej. Zdá sa, že vám to nejako nevyhovuje. Dajte si ľudia odpoveď sami, v čom denník SME aj iní neklamú a v čom sa im dá vôbec veriť.“

Zdroj: oficiálny web Dráčik


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dráčik reaguje na mediálny lynč: Médiá klamú, články budem písať aj naďalej!

Odoberať
Upozorniť na
20 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku