eReport.sk
Dominika Kavaschová a Daniel Fischer, foto: instagram

Dominika Kavaschová takmer v slzách: Hlboké vyznanie otcovi svojej dcérky!

Herečka Dominika Kavaschová (32) je dojatá. Svojmu partnerovi Danielovi Fischerovi (34) venovala hlboké vyznanie plné lásky. Čím si ju tak získal?

Nie je tajomstvom, že je síce unavená, no spokojná a šťastná. Dominika Kavaschová tvorí pár s hereckým kolegom a talentovaným umelcom Danielom Fischerom. Ten je aj otcom ich spoločnej dcérky. Dominika venovala svojmu partnerovi krásne vyznanie plné lásky, ktoré až dojíma k slzám. „Môj milovaný muž spí s našou dcérkou a vždy keď ju prídem kojiť, prinesie mi vodu, pohladká ma rozospatú po nohe a spí pri mne kým dokojím… Keď Maiuska dopapá a uložím ju znova ma pohladí a povie, že ma ľúbi…Toto sa deje niekoľkokrát do noci….Také je to nádherne…,“ napísala dojatá slovenská herečka.

Na svojho milovaného muža jednoducho nedá dopustiť a v statuse pokračovala aj ďalej. „Nehovorím mu to…Myslím to, ako si veľmi uvedomujem, aké je to od neho pekné. V tej chvíli to cítim, ale mlčím aby som náhodou nezobudila malú a ráno na to už zabudnem. Práve ležím už sama v spálni a ľudia ktorých milujem najviac na svete sú vedľa v izbe. On si číta v tme z čítačky knihu ( keď ju kočíkuje zase počúva audioknihu) a ona spinká a ja už myslím na to, kedy zas prebehne náš nočný rituál plný lásky. Mám najlepšieho muža na svete,“ krásne ukončila svoj citlivý status Dominika Kavaschová. Podľa všetkého našla svojho ideálneho partnera a dokonalého otca pre svoju dcérku.

Viac sa dozviete:

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dominika Kavaschová takmer v slzách: Hlboké vyznanie otcovi svojej dcérky!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti