eReport.sk
Herečka Dominika Kavaschová, foto: instagram

Búra mýty o veľkej rivalite herečiek: Túto kolegyňu Dominika Kavaschová miluje!


Zabudnite na veľkú rivalitu a nenávisť medzi herečkami. Dominika Kavaschová (32) verejne vyznala lásku jednej zo svojich kolegýň. Koho teda miluje?

Už roky sa traduje o tom, že herečky sa nenávidia a medzi nimi panuje veľká nevraživosť. Tieto povery však rúca známa kráska z SND Dominika Kavaschová. Medzi herečkami má totiž aj mnoho priateliek a majú medzi sebou pekné vzťahy. Nedávno na svojom Instagrame zdieľala aj milú spomienku s hereckou kolegyňou Petrou Vajdovou, ktorá si pred pár rokmi prešla naozaj neľahkým obdobím.

Viac sa dozviete:

„Toto mi práve prišlo v správe a mne to príde ako minulý život….Keď som točila Chlapi neplačú prijali ma čerstvo do SND a začalo mi obdobie, ktoré sa zastavilo až mojím tehotenstvom. Nonstop skúšanie predstavenia, točenie a od 5:30 do 22:30 denno denne robotka. Vďaka Petre bola tá robota príjemná. Pretože je to skvelá kolegyňa herecky aj ľudsky a ja som za takéto kolegyne bola vždy vďačná,“ priznala Dominika.

V statuse, ktorý venoval okrem iného aj Petre Vajdovej pokračovala aj ďalej. „Táto fotka mi len pripomína ako mám mnohé z vás rada ako rada s vami hrám a tvorím a kecám a stiskám sa a smejem sa. Herečky sú tak skvelé a citlivé ženy a ak sa niekde v bulvári píše, že sa nemáme rady nie je to pravda…Milujeme sa….Fandíme si a pomáhame si …Inak Peti vyzeráme ako ségry,“ ukončila svoj milý status Dominika.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Búra mýty o veľkej rivalite herečiek: Túto kolegyňu Dominika Kavaschová miluje!

KOMENTOVALI STE: