eReport.sk
Herečka Dominika Kavaschová, foto: instagram

Dominika Kavaschová si zaspomínala na Lasicu: Toto mi pred smrťou poslal!

Herečka Dominika Kavaschová (32) sa pochválila krásnou správou, ktorú jej poslal legendárny Milan Lasica (†81) tesne pred smrťou. Nikdy ju nevymaže!

Nezabudnuteľný herec a komik Milan Lasica po sebe zanechal mnoho smútiacich priateľov. Jednou z nich je aj herečka Slovenského národného divadla Dominika Kavaschová. Priateľstvo s legendárnym hercom si nesmierne vážila. V máji sa stala matkou dcérky, ktorá dostala meno Maia.

Viac sa dozviete:

„Jedna z posledných sms od Milana Lasicu, ktorú mi poslal bola: „Vraj máte dcérku. Nič lepšieho sa vám nemohlo stať,“ napísal jej Lasica predtým ako navždy odišiel. „Tu správu nikdy nevymažem,“ napísala Kavaschová.

Smska od Lasicu jej stále veľmi pomáha, najmä vtedy keď jej je ťažko. „Vždy keď je mi ťažko, keď napríklad plačúcu dcérku uspávam hodiny a už nevládzem, pozriem sa na ňu a spomeniem si na túto vetu a poviem si: Bože áno, je to tak. Nič lepšieho na svete sa mi nemohlo stať, než ju mať! A cítim obrovskú vďačnosť a lásku,“ napísala na sociálnu sieť mladá herečka. Lasica dobre vedel, o čom hovoril. Sám bol otcom dvoch dcér Žofie a Hanky.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dominika Kavaschová si zaspomínala na Lasicu: Toto mi pred smrťou poslal!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport