eReport.sk
Herečka Dominika Kavaschová, foto: instagram

Dominika Kavaschová ide bojovať s kilami. Vrhla sa na diétu. Priznala, kam sa jej váha vyšplhala!

Herečka sa pred piatimi mesiacmi stala prvýkrát mamou. Z novej role matky sa teší, ale badá na sebe aj odvrátenú tvár tehotenstva.

Zaguľatila sa. Teraz má v pláne nekompromisne sa vrátiť do pôvodnej formy. Herečka otvorene rozpráva o svojich problémoch, náročnom období, ktoré prežíva popri malej dcére. Nie vždy sa poriadne vyspí. Nestíha niekedy ani vlastnú hygienu. Preto ju fanúšikovia majú radi. Nevykresľuje sa na sociálnych sieťach ako superžena. Kavaschová sa na nič nehrá a vždy povie, čo si myslí. Vo svojich videách dokonca priznáva, že materstvo je naozaj veľmi náročné, ale stojí to za to: „Už vyše dvesto dní nespím. Asi sa dnes uzavriem do seba, budem sa nezmyselne ľutovať a aj revať od únavy. Nerobím to často, ale aby ste vedeli, áno,” vyžalovala sa Kavaschová z prebdených nocí pri dcére Mii.

Dominika Kavaschová vie o únave svoje. – Foto: instagram

Ide sa kontrolovať

Samozrejme, tehotenstvo na takmer každej žene zanechá kilogramy navyše a aj samotná umelkyňa tvrdí, že potrebuje schudnúť. Predsa len desať kíl je už aj na nové džíny: ,,Moja aktuálna váha 64 …. Akože… pamätám si, keď 54 bola moja bežná váha. Tam už nemierim, nie som naivná, plus ja preferujem trošku iné tvary a ako vychrtlina som sa sebe nepáčila. Ale! Takých 60 je pre mňa ideál a idem na vec. Jesenná výzva začína,“ prezradila východniarka, ktorá bude chudnúť spolu so svojou kamarátkou a hereckou kolegyňou Natáliou Puklušovou, ktorá istý čas tvorila pár s Andym Krausom. Vzťah trval iba niekoľko mesiacov. Dnes je Kraus ženatý s o osemnásť rokov mladšou Janou.

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dominika Kavaschová ide bojovať s kilami. Vrhla sa na diétu. Priznala, kam sa jej váha vyšplhala!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport