eReport.sk
Norbert Dolinský, moderátor TA3
Norbert Dolinský Foto: facebook ND

DOLINSKÉHO NOVÝ DŽOB Moderátora pred kamery už nepustia. Čaká ho tento post!

Spred kamier do zákulisia! Moderátora Norberta Dolinského minulý týždeň muži zákona chytili za volantom s alkoholom v krvi. Po prešľape poputoval do cely predbežného zadržania a jeho kariéra sa tak ocitla na vlásku. Nakoniec o miesto v televízii TA3 neprišiel. Čo si ale pre neho vedenie pripravilo?

Dolinský minulý utorok po 22. hodine nafúkal 1,77 promile. Ihneď poputoval do cely a čakalo ho pred súdom superrýchle konanie. Už o niekoľko dní mu tak Okresný súd Bratilsava II odklepol verdikt.

Alkoholový prešľap

Buď zaplatí päťtisíc eur alebo strávi celý rok v base. Zároveň má na tri roky zákaz šoférovania motorového vozidla. Spravodajská televízia TA3 následne na to informovala, že ho pred kamery už nepustia. V jeho diskusnej šou V politike ho nahradila expolitička a šéfka spravodajstva televízie Zuzana Martináková. Keďže Dolinský padáka nedostal, čakalo sa, aké miesto mu vedenie nakoniec pridelí.

Noro dramaturgom

Pred objektívom kamier skončil, dostal ponuku pôsobiť ako televízny dramaturg. „Televízia TA3 chce využiť Norov potenciál z hľadiska jeho dlhoročných televíznych skúseností aj pri kreovaní dramaturgických konceptov programov, ktoré predtým moderoval. Zároveň môže byť prínosom aj pri príprave obsahového developmentu digitálnych platforiem. Detaily zatiaľ nebudeme prezrádzať,” povedala šéfka oddelenia komunikácie a strategického rozvoja televízie Oľga Dúbravská.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport