eReport.sk
Norbert Dolinský Foto: facebook ND

VIEME PRVÍ PORIADNY PRÚSER Moderátor Dolinský z TA3 má problém: Ožratý za volantom!

Prešľap ako hrom! Moderátor spravodajskej televízie TA3 Norbert Dolinský má problém. V priebehu včerajška si ho vzali na mušku muži zákona. Čo vyviedla známa tvár televízie?

Norbert Dolinský je jednou z najznámejších tvárí televízie TA3. Vídať ho najmä v nedeľnej diskusnej relácii V politike. Zdá sa, že televízii nerobí najlepšie meno. Podľa informácií eReport.sk Nora Dolinského v priebehu včerajška v automobile zastavila policajná hliadka. Dolinskému mali zistiť v krvi alkohol. Informáciu nám potvrdilo viacero zdrojov z TA3 a aj polícia. Televízia zatiaľ oficiálne situáciu komentovala veľmi neurčito. „Nemáme zatiaľ komplexné informácie, čo a ako sa stalo, preto sa vyjadríme neskôr,” reagovala šéfka oddelenia komunikácie a strategického rozvoja televízie Oľga Dúbravská.

Nafúkal viac ako promile

EReport kontaktoval v súvislosti s témou bratislavskú krajskú políciu. Tá potvrdila, že včera zadržali Norberta D. „Poverený policajt policajného zboru druhého bratislavského okresu vzniesol obvinenie osobe Norbertovi D. z Košíc pre trestný čin Ohrozenia pod vplyvom návykovej látky,” prezradila hovorkyňa Riaditeľstva Krajského zboru v Bratislave Veronika Martiniaková.

Zadržaný bol včera krátko po 22. hodine policajnou hliadkou v lokalite Trnávka na ulici Na križovatkách.

Fotografiu zo zásahu zverejnila aj bratislavská krajská polícia. – Foto: FB/Polícia SR – Bratislavský kraj

„Kontrola bola vykonaná na základe oznámenie, ktoré sme prijali na linke 158. Dychová skúška u vodiča osobného motorového vozidla zn. Seat Altea skončila pozitívnym výsledkom, a to 0.85 mg/l čo predstavuje 1,77 ‰,” doplnila polícia pre eReport.

Šup do cely

„Alkoholom potúžený vodič bol okamžite obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný na najbližšie policajné oddelenie k vykonaniu ďalších procesných úkonov,” spresnila Martiniaková.

„Vec bude realizovaná v tzv. „super rýchlom“ konaní s návrhom na podanie obžaloby Norbert D. pôjde pred sudcu v zákonom stanovenom čase – do 48 hodín,” dodala.

Televízia zbiera informácie

TA3 sa zatiaľ konkrétne nevyjadrila. Podobne neurčito sa k téme vyjadrila aj šéfka spravodajstva TA3 Zuzana Matináková. „Keď budeme mať viac informácií, tak sa vyjadríme, zatiaľ naozaj potrebujeme vyčerpávajúce informácie,” uviedla Martináková. Na otázku, aké majú zatiaľ informácie, poznamenala, že nijaké. Následne na to dodala: „Zatiaľ informácie zhromažďujeme a zbierame.”

Problém počas vysielania

Dolinský mal nedávno aj ďalší problém. Počas živého vysielania relácie V politike mu totiž pred pár týždňami zničohonič prišlo nevoľno. Ratovali ho hostia diskusnej relácie ako Ľuboš Blaha a Janka Bittó Cigániková. Následne na to bola relácia prerušená.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Aktuálne

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti