eReport.sk
Norbert Dolinský. Foto: tasr

DOLINSKÉHO VERDIKT Súd rozhodol o moderátorovom alkoholovom excese. Čo ho čaká?

A je to tu! Súd nelenil a v superrýchlom konaní odklepol verdikt ohľadom alkoholového prešľapu Norberta Dolinského. Aký postih čaká moderátora TA3?

V utorok po 22tej hodine moderátora spravodajskej televízie TA3 zadržala polícia. V krvi mal alkohol a nafúkal 1,77 ‰. Následne skončil v cele predbežného zadržania. Dnes o ňom rozhodoval Okresný súd Bratislava II.

Peniaze alebo rok väzenia

„Okresný súd Bratislava II trestným rozkazom uložil obvinenému peňažný trest v sume 5 000 eur. Pre prípad, žeby peňažný trest nebol zaplatený, uložil náhradný trest odňatia slobody vo výmere 1 rok,” oznámil hovorca Krajského súdu v Bratislave Pavol Adamčiak.

Dolinského prešľap vyšiel nielen draho. Nejaký čas si totiž nebude môcť sadnúť za volant. Súd rozhodol, že moderátor má na tri roky zákaz šoférovať akékoľvek motorové vozidlo.

Mimo kamier

Reláciu V politike bude dočasne viesť šéfka spravodajstva televízie Zuzana Martináková. Tá v minulosti pôsobila v politických stranách Slobodné fórum a SDKÚ. Podľa šéfky komunikačného oddelenia Oľgy Dúbravskej má bohaté skúsenosti s diskusnými reláciami. „Nevylučujeme ani príležitosť pre novú tvár tejto relácie. S Norom Dolinským, ktorý pracuje pre TA3 viac ako desať rokov a na moderátorskej pozícii odviedol skvelú prácu, budeme hovoriť o možnosti ďalšieho uplatnenia v televízii, mimo kamier, v najbližší dňoch,” vysvetlila Dúbravská.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport