eReport.sk
Títo "demokrati" sľubú nikdy sa nevzdať a bojovať za "demokraciu". Zdroj: Screenshot video FB / Dorota Nvotová

VIDEO Demokrati a Dorota Nvotová sa opäť zviditeľnili: Zlo ovládlo našu krajinu, tvrdia „demokrati“


Strana Demokrati, respektíve niektorí, alebo viacerí, jej politici majú o slove demokracia celkom pomýlenú predstavu. To, čo si oni predstavujú pod „demokraciou“ je iba obyčajná cenzúra a vnucovanie svojho „demokratického“ názoru. O demokracii oni nediskutujú, „demokraciu“ oni vnucujú. Prirodzene, tú svoju. Aj preto týmto „demokratom“ dnes už verí iba málokto, a i preto prehrali už dvoje voľby a čierne mračná sa nad nimi sťahujú aj pred tými tretími.

So zlom nebudú bojovať v rukavičkách

Bolo že to slávy keď do strany Demokrati vstúpila herečka, speváčka a príležitostná autorka, novinárka a moderátorka Dorota Nvotová. Mala byť tvárou, ktorá ich povedie ku krajším zajtrajškom, lenže doviedla ich na – smetisko dejín, pretože teraz už po Demokratoch, ako sa hovorí, ani pes neštekne. Napriek tomu sa nevzdávajú a chod dejín chcú stoj čo stoj zvrátiť. Pokúša sa o to v krátkom statuse a čudesnom videu aj Dorota Nvotová.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Nvotová sa nevzdáva
  2. Nvotová sa nevzdáva
  3. Heger a Budaj: Dotáciu Vlčanovej firme nevyplatili
  4. Nvotová sa nevzdáva
  5. Nvotová sa nevzdáva
  6. Nvotová sa nevzdáva

„Aj ja sa rada chodím mojkať na námestia. Tá spolupatričnosť ma napĺňala nádejou. Nádejou, ktorá bola v dvoch voľbách po sebe zmarená a rozdrvená. Nenechajme ich vyhrať aj tretie voľby a urobiť zo Slovenska ruskú guberniu,“ priznáva Nvotová v statuse, kde ešte úplne (ne)demokratisky sľubuje: „Ak nám dáte svoj hlas v eurovoľbách, nebudeme so zlom bojovať v rukavičkách. A Slovensko bude mať v Európe veľmi jasné a prozápadne orientované zastúpenie.“

Ich odpoveď je jasná – Nikdy neustúpime

Takže takto sa správajú skutoční demokrati. Vo videu je však ešte konkrétnejšia a útočnejšia. „Zlo ovládlo našu krajinu. Likviduje základné piliere demokracie. Vysmieva sa právnemu štátu a spravodlivosti. Ohrozuje náš životný priestor v Európskej únii a podkopáva dôveru našich spojencov v NATO. Z Ukrajiny robí nepriateľa a zo Slovenska sluhu Putina. Sluhu diktátora a vojnového zločinca,“ hovorí sa vo videu, kde sa prízvukuje aj to, že v stávke je demokracia a sloboda Slovenska a celej Európy.

„Preto dnes musíme byť odvážni a zásadoví. Nikdy nerezignovať na spravodlivosť, nebáť sa jasne pomenovať nepriateľa, a na druhej strane pevne stáť za tými, ktorí to potrebujú. V zápase o demokraciu, spravodlivosť a bezpečnosť na Slovensku aj v Európe je naša odpoveď jasná – Nikdy neustúpime,“ hovorí na samý záver videa predseda Demokratov Jaroslav Naď. Ten Jaroslav Naď, ktorý nadával Slovákom do opíc či dezolátov.   

Zdroj: FB / Dorota Nvotová

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Demokrati a Dorota Nvotová sa opäť zviditeľnili: Zlo ovládlo našu krajinu, tvrdia „demokrati“

Odoberať
Upozorniť na
41 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: