eReport.sk
Nvotová sa nevzdáva
Najnovšia Demokratka Dorota Nvotová. Zdroj: reprofoto rtvs

Nvotová opäť vyzvala všetkých slušných a dobrých Slovákov, aby nevzdávali boj proti Ficovi!

Niekomu asi ležím v žalúdku. Hovorí Hegerova demokratka Nvotová. Tá si na sociálnej sieti vyliala srdce a posťažovala sa, že jej niekto dal „vypnúť“ facebookový profil. Nuž, kde bola pani demokratka vtedy, keď Hegerova vláda v rozpore s platnými zákonmi i ústavou SR, za to s požehnaním prezidentky, vypínala alternatívne weby, známe nie je..

Mohlo by vás zaujímať

  1. Ilustračné foto, Amerika, šach
  2. Josep Borell.
  3. Hrabko reagoval na výsledky novembrového prieskumu agentúry AKO pre TASR, podľa ktorého 57,2 percenta respondentov súhlasí s názorom, že nový kabinet bude vládnuť efektívnejšie a s lepšími výsledkami ako vlády I. Matoviča a E. Hegera.
  4. Odvolávanie Šutaja Eštoka bolo zbytočné

Niekomu asi ležím v žalúdku

„Myslela som si, že po voľbách po mne ani pes neštekne. Že ja budem aj so svojimi názormi irelevantná. Evidentne je však to, čo sem píšem niekomu tŕňom v oku, keď na môj profi poslal troliu farmu, aby ho nahlásila. Meta preskúmala tieto sťažnosti a usúdila, že som žiadne pravidlá ani zásady neporušila a dnes mi Facebook konečne po pár dňoch zapli,“ informovala na sociálnej sieti.

Všetkých nás umlčia

Ďalej sa vyznala, že má ísť len o akýsi začiatok. „Všetky psy, čo štekajú a upozorňujú na neprávosti, ktoré sa v tejto krajine od nástupu novej vlády dejú, budú mať ťažké časy. Budú nás vypínať, zosmiešňovať, kompromitovať, umlčiavať. Budú rušiť výstavy s LGBT tematikou, budú rušiť národné parky. Zastavovať a ovplyvňovať vyšetrovania, robiť čistky v polícií, zastrašovať čestných policajtov, sudcov, vyšetrovateľov,“ uviedla.

Zvláštne, že jej teda nevadilo, keď vtedajší šéf Hegera Igor Matovič počas doby covidovej, nazýval štekajúcimi psami občanom tejto krajiny, ktorí si dovolili pracovať v zahraničí. A keď ich, ako už vieme, protizákonne a protiústavne, spolu s Hegerom zatvárali do štátnych karantén.

Výzva občanom

Na záver svojho vyjadrenia pridala aj výzvu „uvedomelým“ občanom.

„Je načase, aby sa z občanov v našej krajine stali aktívni občania. Ktorí sa zapájajú do verejného diania, ktorí čítajú medzi riadkami, ktorí sa postavia zlu, vyjdú do ulíc, keď treba a ktorí sa zastanú práv slabších, keď sú porušované. Je tak jednoduché bojovať len sám za seba. Za svoje prežitie, za svoje pohodlie.

Nastal čas sa nad toto povzniesť, a bojovať za deti, budúcnosť, spravodlivosť, za čisté ovzdušie a právny štát. Neprepadnime pasivite, apatii a nihilizmu. Len od dna sa dá odraziť. Asi sme to dno ako krajina potrebovali. Využime túto možnosť.

Nenechajme sa vypnúť, umlčať ani zastrašiť. Každý z nás má ohromnú silu. Keď to dokázali naši rodičia v 89’tom, bez sociálnych sietí, dokážeme to aj MY.“

Nuž, čí sú občania, ktorí v demokratických voľbách demokraticky volili inak, ako si pani demokratka želala, občanmi akejsi druhej kategórie, a nakoľko si pani Nvotová uvedomuje, že nik pre návrat Fica nespravil viac ako Matovič s Hegerom, jasné nie je..

Zdroj: FB D. Nvotová


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nvotová opäť vyzvala všetkých slušných a dobrých Slovákov, aby nevzdávali boj proti Ficovi!

Odoberať
Upozorniť na
30 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre