eReport.sk
Heger a Budaj: Dotáciu Vlčanovej firme nevyplatili
Heger a Budaj: Dotáciu Vlčanovej firme nevyplatili

Nvotová: S Domovníkom vás čakáme na akcii proti minulému režimu! Rusko nám už krajinu neukradne

Zaspomína si aj na seba? Ján Budaj totiž celé roky verejnosť presviedčal, že nie je pravda, že bol agentom ŠTB. Veď predsa on bojoval vo VPN. Problém nastal, keď český historik našiel utajené zväzky, ktoré sa „akosi záhadne“ stratili. Vtedy si zrazu Ján Budaj spomenul, že vlastne áno, pod krycím menom Domovník bol zapísaný v zoznamoch ako agent. Verejnosti vtedy tvrdil, že si spomenul aj na to, že „spoluprácu podpísal len tak, na oko.“ Teda je všetko v poriadku.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Odkiaľ na to vzala?
  2. Prezumpcia neviny ako neznámy pojem
  3. V strane PS sa môžu hanbiť!
  4. Otázky na protestujúcich

Zaspomína si aj na seba?

A tak je zrejme úplne v poriadku aj to, že sa tento novodobý demokrat dnes zúčastní spomienkovej akcie na obete totality a bývalého režimu. Chýbať nebude ani predtým „umelkyňa,“ teraz politička, Nvotová.

A pán, ktorý ľudí tejto krajiny za jeho vlády nazýval „opicami,“ Jaroslav Naď. A samozrejme príde aj „Edo,“ po ktorého vládnutí, si tie obete ešte len spočítame.. Vlastne tie pandemické, už napočítané sú..

A tak si Ján Budaj môže dnes zaspomínať možno aj na tých, na ktorých ŠTB donášal..

Nvotová

„Rusko nikdy nevie, kde má hranice. A tak sa motá po okolí a stále ich hľadá. Raz tam, raz onam. Umierajú pri tom ľudia, a krajina sa na desiatky rokov zamorí beznádejou.
Boli aj tu, a u susedov sú znova. Na dvere nikdy nezaklopú, iba ich chrapúnsky vykopnú a zoberú si čo len chcú.

Ale Slovensko si nezoberú. Slovensko si ukradnúť nedáme. Fyzicky, ani ideovo. Dnes o 19.00 na Hviezdoslavovom námestí si uctíme pamiatku ich obetí z roku 68,“ napísala „nádejná politička“ na sociálnej sieti.

A tak trochu zabudla, že nešlo o len o Rusko. Ale o vojská Varšavskej zmluvy. A tú v operácii s krycím názvom Dunaj, tvorilo pani Nvotová, päť vtedajších socialistických republík Varšavskej zmluvy. (Sovietsky zväz, Maďarsko, Poľsko, Bulharsko a NDR) A do Sovietskeho zväzu vtedy patrila aj Ukrajina. Ale to už by v rámci propagandy tak dobre neznelo.

Chvalabohu história si pamätá lepšie, ako niektorí politici..

Zdroj: FB D. NvotováKOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nvotová: S Domovníkom vás čakáme na akcii proti minulému režimu! Rusko nám už krajinu neukradne

Odoberať
Upozorniť na
9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre