eReport.sk
Ruské ministerstvo obrany
Ruské hlavné mesto Moskva sa v utorkových ranných hodinách stalo terčom útoku dronmi, v dôsledku čoho došlo k "menším škodám" na budovách. Foto: TASR/AP

Ďalší útok na Moskvu a poškodené budovy. Niektorých obyvateľov evakuovali.

Ruské hlavné mesto Moskva sa v utorkových ranných hodinách stalo terčom útoku dronmi, v dôsledku čoho došlo k „menším škodám“ na budovách, uviedol tamojší starosta Sergej Sobianin. TASR informuje na základe správy agentúry AFP.

Podľa Sobianina si prekvapivý útok na ruskú metropolu nevyžiadal obete na životoch ani vážnejšie zranenia.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Na Západe nič nové
  2. Ignorovanie vôle ľudu?

„Dnes ráno, na svitaní, spôsobil útok dronmi menšie škody na niekoľkých budovách. Všetky pohotovostné služby mesta sú na mieste… Doposiaľ nik neutrpel vážnejšie zranenia,“ dodal podľa AFP bez uvedenia bližších podrobností moskovský starosta.

Bolo zostrelených do desať dronov

Britský denník The Guardian s odvolaním sa na ruskú agentúru RIA Novosti informoval, že niektorých obyvateľov budovy v južnej časti Moskvy evakuovali.

Niekoľko ruských kanálov na platforme Telegram uviedlo, že v utorkových ranných hodinách bolo zostrelených do desať dronov, uvádza agentúra Reuters, ktorá zároveň upozornila, že informácie nebolo možné bezprostredne nezávisle overiť.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ďalší útok na Moskvu a poškodené budovy. Niektorých obyvateľov evakuovali.

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php