eReport.sk
havlová
havlová

Dagmar Havlová po očkovaní nedodržala pokyny lekárov. Spôsobila si zdravotné komplikácie!

Herečka Dagmar Havlová (68) sa napriek svojmu presvedčeniu nechala zaočkoval. Prvá dávka vakcíny jej dala poriadne zabrať. Za veľmi nepríjemné vedľajšie účinky si, ale vraj môže sama! Manželka bývalého prvého prezidenta Českej republiky Václava Havla († 75) pred pár dňami dostala prvú dávku vakcíny proti covidu-19, informovala o tom fanúšikov na Instagrame.

Išla si svoje

„Mám za sebou prvú vakcináciu. Nerada. Veľmi nerada, ale podriadila som sa celku. Viem, že sú iné varianty vírusov, nie sú to mutanti – a preto ma táto asi príliš neochráni. Možno áno. A vás tiež. Mám horúčku, pretože som neodpočívala,” uviedla divadelná herečka. Kto Havlovú sleduje, dobre vie, že okrem krátkej dovolenky na Zanzibare sa minulý rok v decembri takmer nezastavila. V čase prvej vlny pandémie koronavírusu šila rúška, pred časom nafotila kalendár, natočila audio knihu a nepretržite pracuje na chode nadácie svojho manžela.

„Jednala som so sponzormi nadácie 97 a tiež s mojimi spolupracovníkmi. A vôbec som neposlúchla, že mám odpočívať,“ priznala svoju ľahkovážnosť. „Tak teraz to máš, Dudynka, povedala by moja maminka. Áno mám. Zvláštny vzdor od detského veku. Nie je mi príjemne. A už vôbec nie dobre,“ povzdychla si Havlová.

Foto: profimedia

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport