eReport.sk
Dáda Patrasová, foto: profimedia

Dáda Patrasová o manželovi: Po rozchode s Gelemovou sme spolu stále!

Ako vyzerá manželstvo Felixa Slováčka (78) a Dády Patrasovej (65) potom, čo sa saxofonista rozišiel s milenkou Luciou Gelemovou (38)?

„Bolo by to niečo akože s Dádou spieva celá rodina. Predstavením by doprevádzal manželov Big Band, dcéra Anička by spievala, syn Felix by hral a spieval. No a moderovania by sa ujala Felixova dcéra z prvého manželstva René. Myslím, že by sa to nám to publiku mohlo páčiť,“ zverila sa Dáda Patrasová.

A Felix je na tom rovnako. Dokonca už jednal aj s producentom Tomášom Ságlom. Okrem rodinného koncertu sa dokonca dohodol na veľkom projekte Traja králi v 02 aréne a možno i na turné, ktoré by vzdalo hold Karlovi Svobodovi, Karlovi Gottovi a Ladislavovi Štaidlovi. „Kto iný by to mohol robiť ako môj manžel. Veď on z tej štvorice zostal jediný,“ komentovala to Dáda. Ku všetkým hudobníkom mala vrelý vzťah. „Boli skvelí, jedineční, nenahraditeľní. Dúfam, že sa to podarí,“ dodala Patrasová, ktorá je momentálne s Felixom na poriadku v ich vile na Vinohradoch.

„Rekonštruujeme nejaké miestnosti, teraz dozerá na remeselníkov. Venoval sa aj záhrade, ale ja som zohnala dve záhradníčky, ktoré nám to dajú dokopy,“ nadšene popísala aktuálny stav Dáda. „Manžel je tu od rána do večera. Pokiaľ neodchádza na nejaké stretnutia a obedy,“ priznala aktuálny stav.

.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport