eReport.sk
Foto: shutterstock

Čo tajil Pinocchio? Vedci odhalili súvislosť medzi dĺžkou nosa a mužským prirodzením

Teórií ako odhaliť veľkosť mužského prirodzenia bez toho, aby ste ho videli, sa už objavilo mnoho. Často sa hovorí o spojitosti s veľkosťou chodidiel, prípadne že rozhodujúca je vzdialenosť medzi vystretým ukazovákom a prstenníkom. Japonskí vedci teraz prišli na to, že existuje vzťah medzi dĺžkou penisu a nosa.

Hoci sa to môže zdať akokoľvek nepravdepodobné, že by podoba určitej časti tela mala priamy vzťah s inou, vedecká štúdia presne k takýmto záverom prišla. O týchto záveroch informoval britský denník Daily Mail.

Foto: shutterstock

„Je to prvá štúdia, ktorá demonštruje vzťah medzi dĺžkou vztýčeného penisu s veľkosťou nosa,“ popísali vedci z Kjótskej prefektúrnej lekárskej fakulty vo svojej práci. Podarilo sa im zistiť, že muži s nosom dlhým 5,7 centimetrov nosili vo svojich nohaviciach zhruba 13,5 centimetrový penis. Zatiaľ čo muži s menšími 4,5 centimetrovými nosmi mali menšiu aj svoju „pýchu“, a to zhruba 10,4 centimetrov.

O veľkosti sa rozhoduje už pred narodením

Japonci objavili súvislosť medzi penisom v erekcii a veľkosťou nosa. O ochabnutého penise a nose nie. Podľa nich je to predovšetkým preto, že niektoré penisy sa pri erekcii mnohonásobne zväčšia, iné ostávajú prakticky rovnaké. „Skutočnosť, že veľkosť nosa súvisí s veľkosťou vztýčeného penisu prezrádza, že by dĺžka mužnosti nemusela byť ovplyvnená vekom, výškou, či hmotnosťou, ale rozhodlo sa o nej už dávno pred narodením,“ upresňujú vedci.

Prečo medzi čuchovým a sexuálnym orgánom existuje korelácia v ich veľkostiach, zatiaľ ale odborníci nezistili. Na to sú podľa nich totiž potrebné ďalšie štúdie.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Šport