eReport.sk
Mladý Abrahám a Šafránková, foto: čsfd

Medzi Šafránkovou a Abrhámom to začalo nevinnou večerou. Pre toto z nej bol pobláznený!

Keď v dvadsiatich Libuše Šafránková prišla do Prahy, nenapadlo jej, že tak skoro nájde muža svojich snov. Iste to tak bolo aj opačne. Ani Josef Abrhám si nemyslel, že sa bezhlavo zamiluje do mladučkej herečky po rokoch vážneho vzťahu s Naďou Urbánkovou.

Nepomohli si

Kto sa chce naplno venovať remeslu a presláviť sa, musí do Prahy. Tým sa zjavne riadila aj Libuše Šafránková, ktorá sa vydala do českej metropoly skúsiť šťastie v miestnych divadlách. Zakotvila v Činohernom klube, kde stretla Josefa Abrháma. Dlho po sebe pokukovali. Vtedy tridsaťtriročný Abrhám mal však vážny vzťah s Naďou Urbánkovou, a tak svoje city ešte chvíľu držal na uzde. Na Šafránkovú ale nemohol prestať myslieť. Páčilo sa mu vraj, že nerobí nikdy chyby.


Spoločne si najprv zahrali v komédii Poprask na lagúne. Abrhám potom zobral všetku odvahu a pozval Šafránkovú na večeru. Urbánková o ničom nemala ani tušenie a už vôbec nie o tom, že žije s človekom, ktorý vedie dvojaký život. Urbánková sa všetko dozvedela od svojej kaderníčky. Ako je známe, rany hoja čas, takže dnes už je dávna priateľka Abrháma zmierená s tým, že ju opustil kvôli niekomu inému.

Boli si súdení

„Ja som si Libušky veľmi vážila, rovnako tak Jozefa. Po čase som pochopila, že to boli ľudia, ktorí k sebe neuveriteľne patrili. Oni si boli nesmierne podobní, talentovaní, boli jednoducho ideálni. Jozefovi je teraz asi hrozne. Patrili k sebe, „povedala pre TN.cz Urbánková. „Videla som v stredu nejaké zábery, kde sedeli, pozerali na seba. Oni si boli tak podobní! Strašne podobní, že jednoducho nebolo možné, aby spolu neboli. Myslím si, že to bolo božia vôľa, aby sa tí dvaja stretli a boli spolu,“ dodala s tým, že nenávisť medzi nimi rozhodne nebola. Josef Abrhám a Libuše Šafránková boli spolu 45 rokov a veľkú časť života spolu aj hrali. Spoločne sa objavili napríklad vo filmoch Vrchný, prchni!, Svadobná cesta do Jiljí alebo Príde tento rok Ježiško?.

Foto: profimedia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Medzi Šafránkovou a Abrhámom to začalo nevinnou večerou. Pre toto z nej bol pobláznený!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti