eReport.sk
Ján Mažgút, foto:yt/smersd

Mažgút: Čistá schizofrénia, Čaputovej vláda dá ďalšie milióny na Ukrajinu a na Mazáka!

Hovorca opozičnej strany Smer-SD Ján Mažgút reaguje na ďalšie rokovanie vlády, na ktorom neboli prijaté zásadnejšie kroky proti zdražovaniu, alebo proti iným problémom spoločnosti. Vláda však mala čas na schválenie ďalšej pomoci Ukrajine a to vo výške 4,2 milióna eur. Nejde o pomoc humanitárnu, ale o vojenský materiál, ktorý ani nie je bližšie špecifikovaný.

„Čaputovej vláda na dnešnom rokovaní doslova okradla Slovákov o ďalších viac ako 4,3 milióna! Ak ste čakali, že tento balík peňazí bude použitý na pomoc ľuďom, ktorí majú problém s enormným zdražovaním, ktorým klesajú reálne mzdy a ktorých bývanie je ohrozené, opak je pravdou,“ napísal Mažgút na sociálnej sieti.

Ukrajinci a Kiskov Mazák

„Šmahom ruky dnes odklepli viac ako 4,2 milióna eur, ktoré darujeme Ukrajine vo forme ďalšieho vojenského materiálu. Ďalšie zbrojenie, ďalšie predlžovanie vojny, ďalšie nevinné obete,“ konkretizoval Mažgút tú väčšiu z dvoch relatívne zaujímavých položiek.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Chystá sa NATO na vojnu?
  2. Blaha sa pustil do RTVS
  3. ZMOS kritizuje vládny návrh

Tá druhá, je však okrem toho, že je zaujímavá, dokonca aj bizarná. Na nové autíčko si totižto príde bývalý Kiskov poradca a súčasný predseda súdnej rady Ján Mazák. „To však nie je všetko. Za zvyšných viac ako 86-tisíc eur kúpia nové (ekologické) auta pre Jána Mazáka – poradcu bývalého prezidenta Kisku (v súčasnosti predsedu súdnej rady),“ upozorňuje Mažgút.

Problémy Slovenska ako keby vládu netrápili

Vo finále teda vláda schvaľuje opatrenia, míňa peniaze, no nie na to, čo Slovákov najviac trápi. Evidentne si teda na vládu pre ľudí budeme musieť ešte nejaký čas počkať. „Jednou rukou živíme konflikt na Ukrajine zasielaním miliónov vo vojenskej technike a druhou rukou miliónmi živíme Sorosovu mimovládku – Nadáciu otvorenej spoločnosti. Ako sa hovorí, na vojnu treba tri veci: peniaze, peníze, peňeži. A kde sa vytratil zdravý rozum? Čistá schizofrénia!,“ dodal Mažgút.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Mažgút: Čistá schizofrénia, Čaputovej vláda dá ďalšie milióny na Ukrajinu a na Mazáka!

Odoberať
Upozorniť na
18 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php