eReport.sk
Blaha sa pustil do RTVS
Podpredseda strany Smer-SD Ľuboš Blaha. Foto: yt/smersd

VIDEO Blaha pre eReport: Čaputová pôsobí ako rozvreskujúca sa trhovníčka, politiku vníma ako telenovelu!


Podpredseda opozičnej strany Smer-SD Ľuboš Blaha si myslí, že žiadosť prezidentky SR Zuzany Čaputovej a vládnych úradníkov o podporný tím NATO pred parlamentnými voľbami pripomína pozývací list voči Dubčekovmu „socializmu s ľudskou tvárou“ z roku 1968.

Dôvod, pre ktorý sa NATO nechce priznávať ku kampani, ktorú chce na Slovensku platiť, je vraj taký, že si organizácia uvedomuje stratu svojej podpory na Slovensku.

Fedor Flašík s podpredsedom strany SMER – SSD Ľubošom Blahom.

Zdroj: ereport/bezcenzury

Spolitizovaní úradníci?

„Je tragédiou, že predstavitelia štátnych úradov sú spolitizovaní a zideologizovaní,“ povedal Blaha pre eReport. Myslel tým najprv známu „hviezdu“ mimovládnych organizácií Daniela Mila a administrátora policajných stránok na Facebooku Dávida Púchovského. Obaja menovaní sa totižto pracovnej cesty do Bruselu, kde sa predniesla žiadosť o zasiahnutie NATO na Slovensku, zúčastnili.

NATO vraj nechce propagovať samú seba, ale meniť názory Slovákov, potenciálne aj politické preferencie. „Drvivá väčšina Slovákov má podobný názor ako strana Smer, alebo slovenská opozícia. A sú za to označovaní za hybridnú hrozbu,“ myslí si Blaha. Pripomína taktiež, že NATO nebude na Slovensku kampaňovať pod svojou vlastnou značkou: „Oni sa ešte aj hanbia sami za seba, lebo oni dobre vedia, že podpora NATO na Slovensku klesá.“

V relácii „Bez cenzúry“ s Fedorom Flašíkom sa taktiež dozviete:

Čo si myslí o mimovládnej organizácii a firme Globsec?
Šíri exminister Naď konšpirácie a hoaxy?
Prečo je „zakázané“ vnímať Ukrajinu v šírších súvislostiach?
Čo si myslí o Ódorovej úradníckej vláde?
Prečo považuje moderátorov ako Dírer, Iljev, alebo Havran za neobjektívnych a jednostranných?

Opozícia nechce na slovo počúvať EÚ a NATO

Odmietavý postoj voči slovenskej opozícii zo zahraničia znie vraj preto, lebo popri akceptácii členstva v EÚ a NATO sa chce aktívne podieľať na ich politikách. Nie len počúvať pokyny. V poslednom období si však vraj medzinárodné organizácie zvykli na niečo iné. „Tu si Američania zmysleli a oni skákali absolútne bez ohľadu na Ústavu SR a zákony,“ pokračuje Blaha.

Blahu vyrušuje aj to, že prezidentka SR Čaputová až príliš dáva najavo svoje politické názory, čo by v úrade prezidenta nemalo byť na mieste. „Ako si môže pani prezidentka, pri všetkej úcte nadávať na opozíciu?,“ pýta sa Blaha. „Pôsobí ako trhovníčka, ktorá sa rozvreskuje po Slovákoch, že im nerozumie,“ dodal.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

  1. Vyberá nám západ kandidátov na prezidenta?
  2. Aj Demokrati naplno kampaňujú
  3. Sú čurillovci viac ako zákon?

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Blaha pre eReport: Čaputová pôsobí ako rozvreskujúca sa trhovníčka, politiku vníma ako telenovelu!

Odoberať
Upozorniť na
7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: