eReport.sk
Mária Čírová, foto: profimedia

Takto býva Mária Čírova: Krásna terasa, farebná spálňa a problémy s detskou izbou!

Ich veľká rodina si zaslúži priestor. Predsa len s tromi deťmi sa mačkať v byte nie je veľmi pohodlné. Mária Čírová sa s manželom Mariánom Kachútom rozhodla pre život v rodinnom dome, kde sa môžu deti blázniť aj na záhrade.

Mária Čírová žije s partnerom Mariánom Kachútom a dvomi deťmi v Záhorskej Bystrici. Sťahovali sa pár rokov dozadu a bokom od Bratislavy našli viac priestoru, väčší pokoj a najmä si vybudovali potrebnú rodinnú pohodu. Obe hlavy rodiny sú aktívnymi hudobníkmi, čo sa odráža na ich životnom štýle. Jedna z našich najúspešnejších speváčok si súkromie chráni. Hovorí o ňom málo, ukazuje ešte menej, ale na sociálnych sieťach sa prihovára fanúšikom z kuchyne, obývačky, spálne a z terasy. Tak môžu sledovatelia nakuknúť do speváčkinho domova. Stojí za to. Dvojica stavila na minimalistický štýl a nekonfliktné farby. Drevo dominuje nad všetkými inými materiálmi. Jedine posteľ v spálni vybrali vo výraznej farbe. V kuchyni sa mamička troch detí často zvŕta. Preto je dizajnovaná funkčne. Podlahy sú svetlé, kúpeľňa je s preskleným kútom, stavili na originálny luster či tmavý klavír. 

Pandémia jej skomplikovala život

Pravidelne prispieva videami ako dvojica skladá kolísku či skriňu pre svoje ratolesti. Presnejšie povedané jej manžel, ona skôr natáča: „Tak a prvá skriňa v Rubenkovej izbe je postavená! Hurá, takú mám radosť z tej voňavej novoty. Ďakujeme tatinkovi za včerajšie majstrovanie. Viem, že mnohí z vás majú krásne detské izbičky pripravené ešte pred príchodom bábätka domov, no moju predstavu počas tehotenstva zastavila pandémia a potom sme už jednoducho nestíhali.
Ale teraz to už pôjde. Detský nábytok prišiel pred pár dňami, ideme postupne všetko zmontovať, doladíme pár detailov a máme to,”
napísala nadšene Čírová. Rovnako tak sa jej vyvolený postaral o zásuvky so smetnými košmi, ktoré sú separátne na plast, sklo a papier.

Ako býva Mária Čírová nájdete v GALÉRII!

Foto: instagram


Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport