eReport.sk
Jana Cigániková, foto: tasr

Cigániková provokuje z dovolenky. Ľudia sú podráždení: Ako vám môžeme veriť?

Šéfka zdravotníckeho výboru Jana Bittó Cigániková sa vybrala s rodinou na dovolenku k moru. V čase, keď niektorí odborníci vyzývajú Slovákov k tomu, aby tento rok radšej dovolenkovali doma, tak vysmiate fotografie poslankyne, mnohých dráždia.

Cigániková sa ozvala z dovolenky pred pár dňami, keď na sociálnej sieti zverejnila fotografie. „To je tá dovolenka na Slovensku pani Cigániková, áno?“ pofrflala si jedna fanúšička. Pridala sa ďalšia. „To je zaujímavé. Všetkým radíte, aby sme trávili dovolenku na Slovensku a poslanci dávajú foto od mora. Ako vám môžeme veriť?“ rozčuľovala sa.

Cigániková si užíva s rodinou pri mori. Ľudia ju za to skritizovali. – Foto: ig/jankabittociganikova

Pred časom totiž minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský vyzýval ľudí, aby radšej dovolenkovali na Slovensku. „Mnohí z vás určite túžite po náročnom roku stráviť leto so svojimi rodinami v zahraničí pri mori. Nie je mojou úlohou vás od toho odrádzať, no môžem vám aj ako lekár odporúčať, aby ste leto strávili na Slovensku,“ povedal vo svojom mimoriadnom príhovore pred začiatkom letných prázdnin.

Zdroj: ig/jankabittociganikova

Približne v tom čase liberálka priznala, že si zrejme cez leto dopraje dve dovolenky v zahraničí. „Ideme do Grécka aj na Malorku. Do Grécka ideme s maminou, ale s tým, že my sme všetci dvakrát očkovaní. Okrem detí, lebo ten starší má prvú vakcínu. Tých budeme testovať. Na Malorku potom idem iba s manželom, ktorý je tiež dvakrát očkovaný, pretože on tam má otca,“ nechala sa počuť Cigániková. Zdôraznila, že aj na dovolenke v Grécku nebudú ubytovaní vo veľkom hoteli.

Viac o političke Jane Bittó Cigánikovej tu:

  1. Jana Bittó Cigániková

Zdielať / poslať / tlačiť
KOMENTÁRE / KOMENTOVAŤ
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport