eReport.sk
foto: facebook J. C.

Cigániková chcela byť za vtipnú. Pracujem 27 hodín denne! Ľudia ju vysmiali

Hovorí sa, že práca šľachtí. Ak je za ňu aj dobre zaplatené, niet sa takmer na čo sťažovať. Plat poslanca je momentálne vo výške 3 060 eur. Okrem toho majú ešte paušálne náhrady v hodnote cca 2 000 eur (2 040 pre poslancov s trvalým pobytom v bratislavskom kraji a 2 380 pre poslancov z iných krajov). Nečudo, že mnohí ľudia frflú a zdá sa im, že politici pracujú za také peniaze málo. Poslankyňa Jana Bittó Cigániková však tvrdí, že maká aj 27 hodín 9 dní v týždni.

Liberálka, ktorá sa iba nedávno vrátila z dovolenky, sa už stihla pochváliť na sociálnej sieti, ako zarezáva v práci. „Sobota v parlamente? Žiadny problém!“ tvrdí Cigániková a hneď sa svojou usilovnosťou pýši ďalej. „Ako poslankyňa som zvyknutá pracovať 24/7, ale napríklad aj 27/9 i keď nie vždy priamo v tejto budove,“ tvrdí politička, ktorá má dve deti a v minulosti rozbehla úspešné podnikanie. K statusu pripojila aj fotografiu, na ktorej vidno, že sedí na podlahe v národnej rade.

Zdroj: ig/jankabittociganikova

Nie všetci fanúšikovia však mali pre jej humor o odpracovaných hodinách pochopenie. „Čo tak ísť do fabriky v sobotu na dvanástku a potom povedzte, že pracujete. Neviem, či by ste sa fotili za pásom,“ zauvažoval jeden diskutujúci. „Aj druhí ľudia pracujú cez víkendy a pravidelne a za menej peňazí,“ pripomenul ďalší. Viacerí riešili, ako je možné, že pri svojej pracovnej vyťaženosti, má ešte poslankyňa vôbec čas na sociálne siete. „Ako máme možnosť vidieť, máte pri takom množstve práce ešte priestor vypisovať na sociálnych sieťach. Prípadne zverejňovať foto plné pózy,“ pustil sa do Cigánikovej fanúšik. Poslankyňa je zrejme na podobné komentáre zvyknutá už z minulosti.

Viac o poslankyni si prečítajte tu:

  1. Jana Bittó Cigániková

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport