eReport.sk
Jana Cigániková, foto: tasr

Cigániková v sexi póze: Brucho dnu, prsia von. Fanúšikovia mohli zošalieť

Liberálka Jana Bittó Cigániková vie ako na seba strhnúť pozornosť. Stačila opäť jedna nevinná letná fotka a diskutujúci klepali do klávesníc o dušu.

Poniektorí už možno aj zabudli ako sa poslankyňa SaS do parlamentu prebojovala. Zviditeľnila sa najmä legendárnym bilboardom so stiahnutými červenými nohavičkami a sloganom: „Zbavme sa zbytočných prekážok.“ Tento marketingový ťah ju prenasleduje dodnes, sama niekoľkokrát priznala, že jej trvalo, kým sa „nohavičkovej“ nálepky zbavila.

Po čase opäť dopriala svojim fanúšikom záber, pri ktorom sa mnohým z nich zapaľujú lýtka. Na svoj facebook zavesila fotku kde zapózovala v kraťasoch a krátkom tope s odhaleným bruškom. Nechýbali ruky v bok, prsia vpred, veľké tetovanie a sexi úsmev. Fotografia vznikla pred liberálnym domov „Chalani nakrúcajú letné spoty, tak som prišla povzbudiť,” pridala komentár vysmiata liberálka. Chalanmi myslela zrejme svojho šéfa Richarda Sulíka, ministra školstva Branislava Gröhlinga a Martina Klusa, štátneho tajomníka rezortu diplomacie.

Zdroj: facebook JC

Stačilo ale pár minút a komentárov pribúdalo, že by jeden neveril. „Sexistická póza. Je to na pováženie, či vhodné. Zámer, alebo naivita?” pýta sa jeden z diskutujúcich. Oveľa viac pánov ale ocenilo Cigánikovej krivky a vypisovali, že je krásna.

Dáša si však neodpustila otázku, či poslankyňa nepozná bontón. Tá nelenila a už jej aj éterom letela odpoveď. „V čase voľna na dvore? Poznám, ale dávam ho do rovnakej škatuľky ako silónky v lete. Nešťastný nápad,” hlesla Cigániková. Adresátka odpovede však takisto nelenila a političke povedala, čo si myslí. „Vy reprezentujete štát, takže ak sa verejne prezentujete na sociálnej sieti máte byť adekvátne spoločensky oblečená. Ale ani sa nečudujem, že to neovládate, keď počúvam aké bludy vypúšťate z úst, toto je asi najmenšie zlo. Pročko a vy ste vizitka našej vlády. Všetko dobré želám.” A Cigánikovej fanúšikovia mali o program na popoludnie postarané.

Zdroj: facebook JC

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Šport