eReport.sk
Budú Slováci bez referenda?
Sprava premiér Eduard Heger, minister financií Igor Matovič a minister vnútra Roman Mikulec (všetci OĽANO). Foto: tasr

Existuje prepojenie? Mikulec bráni svojho šéfa Matoviča citovaním takáčovského mafiána Petrova!

Existuje prepojenie? Predseda opozičnej strany Smer-SD Robert Fico prišiel v piatok s vážnymi obvineniami voči exministrovi financií Igorovi Matovičovi a jeho nominantom z hnutia OĽANO. Matovič mal podľa sociálnych demokratov optimalizovať dane, z čoho ho mal usvedčiť mafián Peter Petrov alias Tiger. Matovič je síce z machinácií na základe dôkazov usvedčený, no neuveríte, kto je podľa Mikulca za jeho prešľap zodpovedný. Je to vraj práve opozičná strana Smer.

Cituje kajúcnika a takáčovca

Fico tvrdí, že vládni politici v súvislosti so snahou kriminalizovať opozíciu spolupracujú s kajúcnikmi. Tí sú často obvinení z vážnych trestných činov. Pokiaľ chcel Mikulec dokázať, že jeho strana nespolupracuje s bývalými mafiánmi, citovanie Petra Petrova alias Tigra a to priamo na jeho fanúšikovskej stránke asi nebola najlepším nápadom.

Existuje prepojenie?

„Veci, ktoré pán Fico opisuje, že som sa mal doznať pred nejakým príslušníkom polície o tom, že som optimalizoval nejaké dane, je to pravda, ale netýkajú sa určite pána Matoviča. Nikoho z jeho okolia. Týkajú sa viac-menej zákaziek, ktoré boli mediálne známe a týkali sa práve zákaziek za vlády politickej strany Smer,“ cituje Mikulec Tigrove slová.

Mikulec mal už minimálne raz Tigrovi pomôcť

A práve slová údajného mafiána považuje za dôkaz, že za daňovú optimalizáciu je zodpovedný Smer, nie jeho stranícky šéf. V skutku slušnú politickú gymnastiku naviac Mikulec zakončuje. Tvrdením založeným na predpoklade, že stíhanému Tigrovi verí viac ako predstaviteľom opozičnej strany.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Vláda a kajúcnici navždy spolu?
  2. Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová.
  3. Štáty sa prikláňajú k Rusku
  4. Heger arogante hádže vinu na podnikateľov

„Gratulujem, pán Fico, pán Kaliňák, pán Gašpar, boli ste usvedčení z klamstva a manipulácie v priamom prenose,“ uzavrel Mikulec. Pripomína, že Tiger má podľa opozície spolupracovať s vládou na usvedčovaní opozičných nominantov. Jedná sa o jedného z takáčovcov, voči ktorým mal samotný Mikulec prerušiť policajný zásah.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Existuje prepojenie? Mikulec bráni svojho šéfa Matoviča citovaním takáčovského mafiána Petrova!

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti