eReport.sk
Pavlína Němcová
Pavlína Němcová, Foto: Instagram/Pavlína Němcová

Česká topmodelka má za sebou ťažké obdobie. Prišla o oboch rodičov a stále je bez partnera

Od začiatku pandémie prešli aj mnohé známe tváre zlým obdobím. Strata niekoho blízkeho ich už navždy poznačí a len ťažko sa s ňou zmierujú. Česká topmodelka Pavlína Němcová preto pri týchto spomienkach neskrývala dojatie.

Počas uplynulého roka ju najviac zabolela strata oboch rodičov. Ako prvý odišiel jej otec, ktorý zomrel na koronavírus. S tým sa nedokázala zmeniť ani jej mama, u ktorej sa to podpísalo pod zhoršenie zdravotného stavu.

„Boli spolu od maminkiných šestnástich rokov, takže spolu boli viac ako 50 rokov. Myslím si, že to bolo ako syndróm dvoch labutí. Skutočne som maminku videla deň čo deň odchádzať, vyložene vzdávať život po ockovej smrti. Od jeho smrti si každý deň priala, nech sa neprebudí, nech už je s ním,“ Pavlína prezradila v relácii Showtime na Prime viac o bolestivom období, ktoré zažila.

Pavlína Němcová so synom, Foto: Instagram/Pavlína Němcová

Najhoršie na tom bolo, že Němcovej maminka bola predtým úplne zdravá. Takto o ňu prišla len kvôli tomu, že sa utrápila zo straty svojej životnej lásky.

Pavlína prežívala tieto mesiace o to ťažšie, že sa nemala o koho oprieť a nemala po svojom boku nikoho, kto by ju povzbudil. Ako prezradila v rozhovore, stále nemá šťastie pri hľadaní partnera, preto sa nielen v týchto momentoch cíti osamelá.

Němcová patrila v minulosti k najúspešnejším modelkám. Vo svete sa presadila spoločne s kolegyňami Terezou Maxovou a Evou Herzigovou. Pred tridsiatimi rokmi sa stala mamou syna, ktorý jej momentálne robí najväčšiu radosť.

Viac sa dozviete:

  1. Halina Pawlowská


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Česká topmodelka má za sebou ťažké obdobie. Prišla o oboch rodičov a stále je bez partnera

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti