eReport.sk
Adela Vinczeová, foto: profimedia

Adela v panike? Čaká ju druhá dávka obávanej vakcíny. Zaujala jasný postoj

Pred časom sme informovali o tom, že moderátorka Adela Vinczeová (40) dostala prvú dávku vakcíny s názvom AstraZeneca. Po nej mala nepríjemné stavy a vyskytli sa aj nežiadúce účinky. Čo hovorí na zrušenie spomínanej vakcíny? Má obavy z druhej dávky?

Aj keď Adela zvládala očkovanie s prehľadom, negatívne účinky sa nevyhli ani jej. „Nežiadúce účinky sú podobné ako u všetkých. Zimnica, teplota, nevoľnosť a bolesť ruky. Ale to všetko sa dialo len prvý deň po očkovaní,“ povedala pre eReport.sk Adela Vinczeová. Spoločne s manželom Viktorom koronavírus prekonali, túto chorobu mali aj jej rodičia. Známa dvojica vo veľkom podporovala očkovania. Je o nich totiž známe, že sa zvyknú vyjadrovať k dôležitým spoločenským otázkam a to sa týka aj zdravia a zdravého životného štýlu.

Aktuálne očkovanie AstraZenecou na Slovensku pozastavili a ľudí doočkujú práve druhou dávkou. Zaujímalo nás, či má naša obľúbená moderátorka určité obavy, prípadne zmiešané pocity z tejto novej informácie. „Nemám z toho zmiešané pocity. Pokiaľ viem, zrušili to najmä pre nedostatok vakcín. Prípadné komplikácie sa druhej dávky netýkajú,“ povedala pre eReport.sk Vinczeová.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Šport