eReport.sk
Čaputová sa definitívne rozhodla
Zuzana Čaputová, foto:tasr

Čaputovej apel: Riešenie energetickej krízy by malo byť jednou z priorít vlády

Čaputovej apel. Riešenie energetickej krízy a pomoc občanom, domácnostiam, firmám i samosprávam by malo byť jednou z priorít vlády. Uviedla to prezidentka SR Zuzana Čaputová po štvrtkovom stretnutí s dočasne povereným ministrom hospodárstva Karlom Hirmanom.

Čaputovej apel

„Karel Hirman mi dnes predstavil všetky formy pomoci, na ktorých jeho rezort pracuje. Tie, ktoré sa spúšťajú v najbližších dňoch, a aj tie, ktoré pre jednotlivé segmenty ešte len pripravujú,“ ozrejmila na sociálnej sieti.

Diskutovali s Hirmanom

Prezidentka informovala, že s ministrom diskutovali aj o energetickej bezpečnosti Slovenska a o stave zabezpečenia plynu, ropy a elektrickej energie na ďalšie mesiace.

Medzinárodné spoločenstvo dokáže byť silné, ak koná jednotne

Medzinárodné spoločenstvo dokáže byť silné, ak koná jednotne. Ukázali to aj udalosti posledného roku. Uviedla to prezidentka SR Zuzana Čaputová po stretnutí so zástupcami 90 krajín a medzinárodných organizácií, ktoré pôsobia alebo sú akreditované na Slovensku.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Ubezpečenie zrejme nezabralo
  2. Už by aj stačilo!
  3. Ján Mažgút

„Naše každoročné stretnutie je užitočnou príležitosťou poďakovať sa za doterajšie spoločné aktivity, pretože tie už viedli k množstvu úspešných iniciatív, bilaterálnych návštev a projektov,“ skonštatovala. Stretnutie označila tiež za príležitosť na diskusiu o ďalšej spolupráci.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Čaputovej apel: Riešenie energetickej krízy by malo byť jednou z priorít vlády

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie