eReport.sk
ZDROJ FOTO: FB

Čaputová: Zbytočná smrť v dôsledku neodpustiteľnej nezodpovednosti jedného človeka

Alkohol pri jazde autom nemá miesto, pretože sa z auta stáva nebezpečná zbraň. Vyhlásila to prezidentka SR Zuzana Čaputová. Zapálením sviečky a položením kytice k symbolickému pietnemu miestu si v pondelok popoludní uctila obete tragickej dopravnej nehody, ku ktorej došlo vlani na autobusovej zastávke Zochova na Staromestskej ulici v Bratislave. Informoval o tom jej hovorca Martin Strižinec.

,,Presne pred rokom sa stala tragédia, pri ktorej zahynulo päť mladých ľudí. Aj dnes som myšlienkami pri rodinách a priateľoch obetí a zdieľam s nimi smútok, ktorý zasiahol do ich životov. O to väčší, že zomreli zbytočne, v dôsledku neodpustiteľnej nezodpovednosti jedného človeka,“ skonštatovala Čaputová.

Pred rokom

Odkázala, aby sa ľudia rozhodovali a správali zodpovedne, aby sa predišlo ďalším fatálnym tragédiám. K nehode na zastávke Zochova na Staromestskej ulici v Bratislave došlo pred rokom po tom, ako auto s opitým vodičom narazilo do ľudí stojacich na zastávke.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Čína schválila prvú mRNA vakcínu.
  2. Čo tým chce Čaputová docieliť?

Nehoda si vyžiadala piatich mŕtvych

Nehoda si vyžiadala piatich mŕtvych a piatich zranených. Študenti Univerzity Komenského, Slovenskej technickej univerzity a Vysokej školy múzických umení organizujú v pondelok pietne podujatie, ktorým si uctia pamiatku obetí.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Čaputová: Zbytočná smrť v dôsledku neodpustiteľnej nezodpovednosti jedného človeka

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php