eReport.sk

Britney Spears sa po oslobodení utrhla z reťaze. Naplnia sa slová jej otca?

Speváčka Britney Spears bojovala o práva nad svojím životom dlhých trinásť rokov. Až po veľkom tlaku verejnosti a médií súd rozhodol v jej prospech a otec sa vzdal poručníctva nad svojou dcérou.

Britney doplatila na fakt, že sa stala populárna v tak mladom veku. Kvôli tomu neuniesla slávu a podpísalo sa to pod psychickými problémami. Verejnosť šokovala citovými výlevmi alebo skratom s vyholením vlasov na hlave. Iniciatívy sa preto chopil otec, ktorý vzal jej život do vlastných rúk. Problémom však bolo, že speváčka od tohto momentu nemohla rozhodovať absolútne o ničom.

Po upriamení pozornosti na svoje ťažkosti sa jej nakoniec podarilo vybojovať slobodu. Hneď po zrušení poručníctva urobila do pár dní prvý dôležitý krok. Splnila si sen a zasnúbila sa so svojím o dvanásť rokov mladším priateľom. S veľkou novinkou sa pochválila aj na sociálnych sieťach.

Už vtedy jej priaznivci zbystrili pozornosť. I keď so Samom Asgharim tvoria pár päť rokov, mnohí fanúšikovia v tom vidia len vypočítavosť z jeho strany. Obávajú sa, že po otcovi sa ju teraz pokúsi manipulovať on a oberie ju o peniaze i psychické zdravie.

Netrvalo dlho a opäť urobila ďalší šokujúci krok. Po oznámení zásnub zrazu zmizli jej účty zo sociálnych sietí. Priaznivci preto nevedeli, či sa jej vrátili zdravotné problémy, alebo ide iba o výstrelok. Prostredníctvom hovorcov im odkázala, že si chce len trochu oddýchnuť a potom sa vráti.

Viac sa dozviete:

Spearsovej divoké správanie zatiaľ vzbudzuje obavy, že sa naplnia slová jej otca. Ten po odstúpení od poručníctva prehlásil, že to bude viesť k zničeniu jeho dcéry a obáva sa, že sa jej život takto vymkne spod kontroly. Čas ukáže, či Britney teraz len poblúznila chuť slobody, alebo naozaj nedokáže korigovať svoje správanie.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport